Linde E45HL/600-388
Produktu grupa
Elektriskie autoiekrāvēji
Zīmols / modelis
Linde E45HL/600-388
Ražošanas gads
2020
Darba stundu skaits
7 155 h
Valsts
Vācija
Vispārējā pakāpe
Mascus ID
16309BFB
Attālums nos maguma centra
600 mm
Pacelšanas augstums
4 675 mm
Brīvais pacēlājs
1 510 mm
Pievada augstums
2 360 mm
Pacelšanas masts
Trīspusējs
Kabīne
Slēgts
Riepu tips
Super atsperīgs
Dzinējs
Electric
Transportēšanas svars
8 003 kg
Transportēšanas izmēri (GxPxA)
2800 x 1450 x 2360 mm