Linde E45HL-01/600
Produktu grupa
Elektriskie autoiekrāvēji
Zīmols / modelis
Linde E45HL-01/600
Ražošanas gads
2019
Darba stundu skaits
3 756 h
Mašīnas atrašanās vieta
Hässleholm
Valsts
Zviedrija
Vispārējā pakāpe
Mascus ID
89B28D18
PAPILDUS INFORMĀCIJA
Noliktavas Nr.
SHT 26-082
Ražotāja numurs
SHT 26-082
Riteņu skaits
6
Max. celtspēja
4 500 kg
Attālums nos maguma centra
600 mm
Pacelšanas augstums
5 000 mm
Brīvais pacēlājs
150 mm
Pievada augstums
3 383 mm
Pacelšanas masts
Vienpusējs
Dakšas ratiņi
Platums un sāni
Dakšas garums
1 200 mm
Kabīne
Slēgts
Riepu tips
Masīvs
Akumulatora spriegums
80 V
Akumulatora ietilpība
100 Ah
Lādētāja spriegums
80 V
Uzlādes strāva
930 A