Linde E45HL-01/600 - TRIPLEX 5,5 m - KLIMA !!!
Produktu grupa
Elektriskie autoiekrāvēji
Zīmols / modelis
Ražošanas gads
2019
Darba stundu skaits
12 372 h
Valsts
Austrija
Vispārējā pakāpe
1
Mascus ID
311C3365
IZCENOJUMS
Izvēlieties valūtu
Price
PAPILDUS INFORMĀCIJA
Noliktavas Nr.
H2X388V00535
Max. celtspēja
4 500 kg
Attālums nos maguma centra
600 mm
Pacelšanas augstums
5 515 mm
Brīvais pacēlājs
1 760 mm
Pievada augstums
2 700 mm
Pacelšanas masts
Trīspusējs
Dakšas garums
2 350 mm
Kabīne
Slēgts
Riepu tips
Super atsperīgs
Dzinējs
Electric
Transportēšanas izmēri (GxPxA)
0 x 0 x 2700 mm
Dažādi piederumi- papildaprīkojums
Papildinformācija
Kamera vorne u. hinten, luftgefedeter Fahrersitz
welift gmbh
Telefunkenstrasse 19 4840 Vöcklabruck Oberösterreich Austrija