Linde E25HL-01/600
Produktu grupa
Elektriskie autoiekrāvēji
Zīmols / modelis
Linde E25HL-01/600
Ražošanas gads
2020
Darba stundu skaits
9 832 h
Valsts
Nīderlande
Vispārējā pakāpe
Mascus ID
B3BCAE87
PAPILDUS INFORMĀCIJA
Noliktavas Nr.
VRF31154
Riteņu skaits
4
Max. celtspēja
2 500 kg
Attālums nos maguma centra
600 mm
Pacelšanas augstums
6 000 mm
Brīvais pacēlājs
1 500 mm
Pacelšanas masts
Triplex tipa
Dakšas garums
1 200 mm
Kabīne
Slēgts
Riepu tips
Super atsperīgs
Akumulatora spriegums
80 V
Lādētāja spriegums
80 V