HAB S195-24D4WDS
Ražošanas gads
2013
Mašīnas atrašanās vieta
Auf Anfrage
Valsts
Vācija
Vispārējā pakāpe
1
Mascus ID
7A370C7B
IZCENOJUMS
Izvēlieties valūtu
Price
PAPILDUS INFORMĀCIJA
Darba augstums
19,4 m
Noliktavas Nr.
3750
Tips
Dīzeļa
Iepriekšējo īpašnieku skaits
Bruto svars
10 000 kg
Max. celtspēja
750 kg
Vilces veids
4 riteņu piedziņa
Pacelšanas augstums
3,57 m
Transportēšanas izmēri (GxPxA)
4830 x 2490 x 2730 mm
Ražošanas valsts
Vācija
Piegādes nosacījumi
EXW
Sertifikāti
CE
Papildinformācija
Manufacturer: HAB Model: S195-24D4WDS Year of build: 2013 Condition: Used Data: Max. working height: 19,35 m Platform height: 17,35 m Lifting capacity: 750 kg Lifting capacity on extension: 750 kg Platform dimensions LxW: 4,52 x 2,37 m Platform lenght pushed out: 7,22 m Transport dimensions LxW: 4,83 x 2,49 m Height transport position with/without railing: 3,57 / 2,73 m Movable up to working height: 19,35 m Ground clearance: 0,25 m Only indoor using: no Drive type: Diesel Own weight: 10.000 kg Special features: black tyres, generator 24V - 230 V, all-wheel drive, outriggers, soot filter, attachment points for restraint systems (PSA).