Bateman BPG160-32WR-068-MR160
Produktu grupa
Pašgrābji
Zīmols / modelis
Bateman BPG160-32WR-068-MR160
Ražošanas gads
2023
Mašīnas atrašanās vieta
Brewerton, New York
Valsts
Amerikas Savienotās Valstis
Mascus ID
563B4AF2
PAPILDUS INFORMĀCIJA
Noliktavas Nr.
0101GRP51
Ražotāja numurs
B16795
Papildinformācija
Description: 4/3 Power Wood Rake to Pin-on Link Belt 145x4dz 360 Degree Rotation Manipulated Rotator w. Pin-on Lugging 68" Jaw Opening 26" Wide 3.65 sq ft 5 000 psi 3.5" Jaw Cylinders 2 280 lbs Set of Non-Heat Treated Pins Hours: 2 Quantity: 1