Morooka MST1500VD - D-SFC1C-11M
Ražošanas gads
2002
Mašīnas atrašanās vieta
Steenwijk
Valsts
Nīderlande
Vispārējā pakāpe
1
Mascus ID
IZCENOJUMS
Izvēlieties valūtu
Price
Bez PVN
PAPILDUS INFORMĀCIJA
Bruto svars
24 000 kg
Dzinēja jauda
150 kW (204 zirgsp.)
Dzinēja ražotājs
MITSUBISHI 6D16-TUB
Transmisija
Hydrostatic
Riepu zīmols
MOROOKA
Priekšējo riepu protektora atlikums
90
Ražošanas valsts
Japāna
Piegādes nosacījumi
EXW
Papildinformācija
CRAWLER CONCRETE DRY / WET SHOTCRETE & GUNITE MACHINE : MOOROKA MST1500VD - D-SFC1C-11M APPEARANCE DISCHARGE CAPACITY : 27m³/h ( 50Hz ) 31m³/h ( 60Hz ) 6 CYLINDER * MITSUBISHI 6D16-TUB * ENGINE 150 kw / 204 hp WEIGHT : 24000 kg MOOROKA MST 1500 VD CARRIER WITH ABOUT 90% GOOD UNDERCARRIAGE ALIVA AL-285-II DRY & WET AIR PRESSURED CONCRETE PUMP 5 to 21 m³/h REAR LIFTING PLATFORM SPRAYING ROBOT FB - 412 WITH ANGEL SLIDE , EXPANSION & CONTRACTION TELESCOPIC BOOM 12 meter HEIGHT REACH WIRED REMOTE CONTROL FOR BOOM OPERATION MITSUBISHI INDUCTION MOTOR 4 PHASE 4 POLE 18.5 kw 2 x STATIONARY COMPRESSOR : AIRMAN SMS75S-64 - 75kw 2 x SEPARATOR RECEIVER SANKO SEISAKUSYO 0.14m³ CABLE REEL AC600 INCLUDING 100 meter POWER CABLE FRONT SUPPORT LEGS TRANSPORT WIDTH : 275 cm WIDE GENERATOR REQUIMENT FOR COMRESSOR OPERATING CIRCA 200 kw AS OPTION : 500 kva CUMMINS GENERATOR FOR ADDITIONAL PRICE