Doosan DX300NLC-7K
Drukāt
INFORMĀCIJA
Produktu grupa
Kāpurķēžu ekskavatori
Zīmols / modelis
Doosan DX300NLC-7K
Ražošanas gads
2024
Darba stundu skaits
612 h
Mašīnas atrašanās vieta
Lauenbrück
Valsts
Vācija
Mascus ID
D6421441
IZCENOJUMS
Izvēlieties valūtu
Price
PAPILDUS INFORMĀCIJA
Noliktavas Nr.
Dzinēja jauda
202 kW (275 zirgsp.)
Dažādi piederumi- papildaprīkojums
Papildinformācija
Monoausleger 6,24 m, Löffelstiel 3,1m,Dreisteg-Bodenplatten 600 mm,Rohrbruchsicherung, Kontergewicht 5,4 to.,Fahrersitz luftgefedert, einstellbar, Sitzheizung,Überlastwarneinrichtung, Schmalspur 3,00mm, Hammerkeitung mit Rücklauf,Pumpenzusammenschaltung, Schnellwechslerhydraulik,Geradeausfahrpedal, Schwimmende Auslegerfunktion,Beheizter-+ gekühlter Fahrersitz,2x Arbeitsscheinwerfer , Schnellwechsler OQ70/55