Kohler 500REOZJB
Ražošanas gads
2015
Darba stundu skaits
502 h
Mašīnas atrašanās vieta
FL
Valsts
Amerikas Savienotās Valstis
Mascus ID
53F2182D
IZCENOJUMS
Izvēlieties valūtu
Price
Bez PVN
PAPILDUS INFORMĀCIJA
Ražotāja numurs
SGM32D52
Dzinēja jauda
500 kW (680 zirgsp.)
Jauda
625 kw/h
Biežums
60 Hz
Papildinformācija
Standby Takeout, Sound Attenuated Enclosed, KOHLER Model 500REOZJB Package Diesel Generator Set, UL2200. John Deere Model 6135HFG75A Diesel Engine, EPA Emissions, 277/480V or Reconnect to 120/208V, Premium Generator Control Panel, Auto Start/Stop, Engine Safety Shutdowns, 800A 3 Pole Circuit Breaker, Electronic Governor, Generator Heater, Jacket Water Heater, 24V Starter, 35A Alternator, Battery Charger, Air Cleaner, Radiator, Aluminum Sound Attenuated Enclosure