Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL
Produktu grupa
Citas sastāvdaļas
Zīmols / modelis
Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL
Mašīnas atrašanās vieta
Muskogee, Oklahoma
Valsts
Amerikas Savienotās Valstis
Mascus ID
C71E6BBD
PAPILDUS INFORMĀCIJA
Noliktavas Nr.
Ražotāja numurs
0FMX36E011525
Papildinformācija
Fecon FMX36EXC-FC-XXV-OL 36 in Mulcher Attachment 345 mm Center of Pin Boss to Center of Pin Boss, 312 mm Inside to Inside Pin Boss Spacing. to see more information.