Informācija par iekraušanas un izkraušanas tehnikas ražotāju- TCM.

Mascus marku informatīvajās lapās Jūs ātri atradīsiet informāciju par TCM . Kā arī atradīsiet TCM plašu tehnikas sludinājumu klāstu.

Lietots TCM iekraušanas transports un aprīkojums.

Uzņēmums sev izvirzījis par galveno uzdevumu radīt inovatīvas tehnoloģijas, kas palīdzētu loģitikas nozarei. 1949. gadā tika nodibināts uzņēmums "Toyo Carrier Manufacturing Co, Ltd" un aizsākas pirmo auto iekrāvēju ražošana. Pirmais iekrāvējs tika izlaists 1958. gadā Japānā.

Zemāk esošajā laukā Jūs varat apskatīt TCMiekrāvējus, kas ir pieejami portālā Mascus. Portālā ir pieejami dažādi šīs markas modeļi, kas izvietoti dažādās apaškategorijās. Meklējot pa kategorijām, jūs atradīsiet tieši to, ko meklējat.

1984. gadā uzņēmumā notika lielas pārmaiņas, jo tika noslēgts sadarbības līgums ar ASV kompāniju "Melroe Manufacturing Co". 1988. gadā uzņēmums "TCM Manufacturing USA Inc", tika izveidots Dienvidamerikā, Karolīnā, ASV un Japānas uzņēmums tika rekonstruēts. TCM ražo iekaušanas- izkraušanas tehniku ar elektromotoriem, klasiskiem motoriem, kā arī dažādu noliktavu aprīkojumu.

Reģistrējieties un izvietojiet sludinājumus

Ja reģistrācija jau ir veikta, lūdzu ielogojieties. Ja reģistrācija pirms tam nav veikta, jūsu konts tiks izveidots tiklīdz jūs izvietosiet tehnikas sludinājumu.

Kā pārdot vai iegādāties TCM tehniku.

Sazinieties ar tiešo pārdevēju, ja vēlaties iegādāties iekraušanas tehniku. Mascus nepieder neviena no portālā esošām tehnikas vienībām. Pie katra sludinājuma ir atrodama pārdevēja kontaktinformācija, kas atvieglos tehnikas iegādi.
Atcerieties apmeklēt portālu Mascus, lai pārdotu un iegādātos tehniku. Portālā atrodams ļoti plašs TCM iekraušanas tehnikas klāsts.

Ja Jums ir nepieciešams pārdot TCM iekraušanas tehniku.

Vienkārši izvietojiet sludinājumu. Ja vēlaties nopirkt tehniku, tad ir viegli to atrast Mascus plašajā piedāvājumu datu bāzē, meklējot iekraušanas tehniku attiecīgajā sadaļā.

Kā kļūt par reģistrētu tirgotāju

Ja Jūs esat tehnikas tirgotājs un regulāri apmeklējiet Mascus mājas lapu, lai pirktu un pārdotu tehniku, lūdzu veiciet reģistrāciju kā tirgotājs.
Kā tirgotājam jums būs vairāk papildus iespēju, kas palīdzēs tehniku ātrāk pārdot.

Lai iegādātos tehniku izmantojiet Mascus Locator, kur Jūs varēsiet atrast ātri visus tos tirgotājus, kas pārdod iekraušanas- izkaraušanas tehniku.
Sazinieties ar mums, ja Jums radušās kādas neskaidrības vai jautājumi.

Mascus Marku Enciklopēdija

Šobrīd Mascus regulāri papildina mājas lapu ar informāciju par dažādām markām, līdzīgi kā par TCM tehniku. Mēs strādājam pie tā, lai Mascus būtu izmantojams arī kā Marku enciklopēdija par smagās un speciālās tehnikas markām. Ja Jums ir informācija ar kuru Jūs varētu papildināt Marku enciklopēdiju, lūdzu sūtiet to uz communication@mascus.com