Setra- Lietota tehnika

Mascus marku informatīvajās lapās Jūs ātri atradīsiet informāciju par Setra . Kā arī atradīsiet Setra plašu tehnikas sludinājumu klāstu.

Setra lietoti autobusi

Setra ir daļa no Kässbohrer uzņēmuma, kuru 1995. gadā pārpirka Daimler-benz. Mūsdienās Setra autobusus ražo EvoBus uzņēmums.

Uzņēmuma pamatdarbībā ir kvalitatīvu autobusu ražošana.

Izmantojiet portālu Mascus, lai atrastu dažādus Setra autobusus.

Kā atrast Setra markas autobusus

Zemāk esošajā laukā Jūs varat apskatīt visu veidu Setra autobusus, kas ir pieejami portālā Mascus. Portālā ir pieejami dažādi šīs markas modeļi, kas izvietoti dažādās apaškategorijās. Meklējot pa kategorijām, Jūs atradīsiet tieši to, ko meklējiet.

Setra par glveno uzdevumu vienmēr izvirzījusi augstas kvalitātes un drošu autobusu ražošanu. Pasažieru drošība vienmēr bijis svarīgākais aspekts Setra autobusu ražošanā.
Lielu uzmanību ražošnas procesā Setra pievērš arī dabas aizsardzībai. Autobusi, kas ražoti ar BlueTec tehnoloģijām ietver nākotnes vajadzības jau šodienā- apkārtējai videi droša degviela, nemazinot autobusa jaudu un motora darba spējas
Arī Eiropā lielākajā smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portālā Jūs atradīsiet plašu Setra autobusu klāstu.

Reģistrējieties un izvietojiet reklāmu

Ja reģistrācija jau ir veikta, lūdzu ielogojieties. Ja reģistrācija pirms tam nav veikta, Jūsu konts tiks izveidots tiklīdz Jūs izvietosiet tehnikas sludinājumu.

Kā pārdot vai iegādāties Setra autobusus.

Sazinieties ar tiešo pārdevēju, ja vēlaties iegādāties autobusus vai to aprīkojumu. Mascus nepieder neviena no portālā esošām tehnikas vienībām. Pie katra sludinājuma ir atrodama pārdevēja kontaktinformācija, kas atvieglos tehnikas iegādi.
Atcerieties apmeklēt portālu Mascus, lai pārdotu un iegādātos tehniku. Portālā atrodams ļoti plašs Setra autobusu klāsts.

Ja Jums ir nepieciešams pārdot Setra autobusus.

Vienkārši izvietojiet sludinājumu.  Ja vēlaties nopirkt tehniku, tad ir viegli to atrast Mascus plašajā piedāvājumu datu bāzē, meklējot autobusus attiecīgajā sadaļā.

Kā kļūt par reģistrētu tirgotāju

Ja Jūs esat tehnikas tirgotājs un regulāri ameklējiet  Mascus mājas lapu, lai pirktu un pārdotu tehniku, lūdzu veiciet reģistrāciju kā tirgotājs.
Kā tirgotājam Jums būs vairāk papildus iespēju, kas palīdzēs Jums tehniku ātrāk pārodot.

Lai iegādātos tehniku izmantojiet Mascus Locator, kur Jūs varēsiet atrast ātri visus tos tirgotājus, kas pārdod Setra autobusus.
Sazinieties ar mums, ja Jums radušās kādas neskaidrības vai jautājumi.

Mascus Marku Enciklopēdija

Šobrīd Mascus regulāri papildina mājas lapu ar informāciju par dažādām markām, līdzīgi kā par Setra autobusiem. Mēs strādājam pie tā, lai Mascus būtu izmantojams arī kā Marku enciklopēdija par samgās un speciālās tehnikas markām. Ja Jums ir informācija ar kuru Jūs varētu papildināt Marku enciklopēdiju, lūdzu sūtiet to uz communication@mascus.com