New Holland- Lietota tehnika

Mascus marku informatīvajās lapās Jūs ātri atradīsiet informāciju par New Holland . Kā arī atradīsiet New Holland plašu tehnikas sludinājumu klāstu.

New Holland lauksaimniecības un būvniecības tehnika

New Holland ir daļa no Fiat Grupas un nodarbojās ar būvniecības un lauksaimniecības tehnikas ražošanu. New Holland savu darbību uzsāka 1895. gadā Pensilvānijā. Lai arī ražošanas virzieni tika dažkārt mainīti, tomēr šis uzņēmums nekad nav pārtraucis lauksaimniecības tehnikas ražošanu.

Kā atrast New Holland markas lauksaimniecības tehniku  

 

Zemāk esošajā laukā Jūs varat apskatīt visu veidu New Holland  lauksaimniecības tehniku, traktorus, kombainus, kā arī būvniecības tehniku, kas ir pieejama portālā Mascus. Portālā ir pieejami dažādi šīs markas modeļi, kas izvietoti dažādās apaškategorijās. Meklējot pa kategorijām, Jūs atradīsiet tieši to, ko meklējiet.

Visā pasaulē ir apmēram 3 000 New Holland tehnikas tirgotāju. New Holland ražotāji var lepoties ar augstām zināšanām un lielu pieradzi lauksaimniecības tehnikas ražošanā, jo ražo un tirgo šo tehniku jau ļoti sen.
New Holland ir vairāki tehnikas apkopes servisi un viens no tiem atrodās arī Eiropā.Tāpēc šīs tehnikas pircēji vienmēr var būt pārliecināti, ka saņems palīdzību nepieciešamības gadījumā no augsti kvalificētiem tehnikas pārzinējiem.
Portālā Mascus varat atrast ne tikai plašu New Holland traktoru un ekskavatoru klāstu, bet arī New Holland kombainus.

Reģistrējieties un izvietojiet reklāmu

Ja reģistrācija jau ir veikta, lūdzu ielogojieties. Ja reģistrācija pirms tam nav veikta, Jūsu konts tiks izveidots tiklīdz Jūs izvietosiet tehnikas sludinājumu.

Kā pārdot vai iegādāties New Holland lauksaimniecības tehniku.

Sazinieties ar tiešo pārdevēju, ja vēlaties iegādāties lauksaimniecības tehniku vai aprīkojumu. Mascus nepieder neviena no portālā esošām tehnikas vienībām. Pie katra sludinājuma ir atrodama pārdevēja kontaktinformācija, kas atvieglos tehnikas iegādi.
Atcerieties apmeklēt portālu Mascus, lai pārdotu un iegādātos tehniku. Portālā atrodams ļoti plašs New Holland lauksaimniecības tenikas klāsts.

Ja Jums ir nepieciešams pārdot New Holland tehniku

Vienkārši izvietojiet sludinājumu.  Ja vēlaties nopirkt tehniku, tad ir viegli to atrast Mascus plašajā piedāvājumu datu bāzē, meklējot lauksaimniecības tehniku attiecīgajā sadaļā.

Kā kļūt par reģistrētu tirgotāju

Ja Jūs esat tehnikas tirgotājs un regulāri ameklējiet  Mascus mājas lapu, lai pirktu un pārdotu tehniku, lūdzu veiciet reģistrāciju kā tirgotājs.
Kā tirgotājam Jums būs vairāk papildus iespēju, kas palīdzēs Jums tehniku ātrāk pārodot.

Lai iegādātos tehniku izmantojiet Mascus Locator, kur Jūs varēsiet atrast ātri visus tos tirgotājus, kas pārdod New Holland tehniku.
Sazinieties ar mums, ja Jums radušās kādas neskaidrības vai jautājumi.

Mascus Marku Enciklopēdija

Šobrīd Mascus regulāri papildina mājas lapu ar informāciju par dažādām markām, līdzīgi kā par New Holland tehniku. Mēs strādājam pie tā, lai Mascus būtu izmantojams arī kā Marku enciklopēdija par samgās un speciālās tehnikas markām. Ja Jums ir informācija ar kuru Jūs varētu papildināt Marku enciklopēdiju, lūdzu sūtiet to uz communication@mascus.com