Mercedes-Benz- Lietota tehnika

Mascus marku informatīvajās lapās Jūs ātri atradīsiet informāciju par Mercedes-Benz . Kā arī atradīsiet Mercedes-Benz plašu tehnikas sludinājumu klāstu.

Mercedes-benz begagnade lastbilar och bussar

Även om Mercedes-benz är mest omtalade för sina personbilar, så är de även världens största lastbilstillverkare och busstillverkare. Lastbilar tillverkas inom alla olika storleksområden. Försäljningen av bussar har ökat kraftigt under de senaste åren då många städer i Sverige använder sig av modellen Citaro till sin linjetrafik.

Genom Mascus sökformulär kan du finna begagnade lastbilar och bussar från Mercedes-benz. Leta bland ett stort antal fordon från Mercedes-benz.

Mercedes-benz ir viens no inovatīvākajiem ražotājiem jau gandrīz 100 gadu garumā.  Mūsdienās par ražošanu ir atbildīga Daimler AG Grupa. Pirmā mašīna tika ražota 1900. gada decembrī. Tas bija sākums panākumiem bagātai ražošanas uzsākšanai. “Mercedes” kā marka tika reģistrēta 23. jūnijā un tika oficiāli atzīta trīs mēnešus vēlāk.
Mercedes-benzs ražo  drošu un ļoti augstas kvalitātes smago tehniku un autobusus.
Izmantojiet Eiropas lielāko smagās un speciāās tehnikas tirdzniecības portālu, lai atrsatu Mercedes- Benz tehniku.

Reģistrējieties un izvietojiet reklāmu

Ja reģistrācija jau ir veikta, lūdzu ielogojieties.  Ja reģistrācija pirms tam nav veikta, Jūsu konts tiks izveidots tiklīdz Jūs izvietosiet tehnikas sludinājumu.

Kā pārdot vai iegādāties Mercedes-benzs tehniku.

Sazinieties ar tiešo pārdevēju, ja vēlaties iegādāties iekraušanas- izkraušanas tehniku vai aprīkojumu. Mascus nepieder neviena no portālā esošām tehnikas vienībām. Pie katra sludinājuma ir atrodama pārdevēja kontaktinformācija, kas atvieglos tehnikas iegādi.
Atcerieties apmeklēt portālu Mascus, lai pārdotu un iegādātos tehniku. Portālā atrodams ļoti plašs Mercedes- Benzs tehnikas  klāsts.

Ja Jums ir nepieciešams pārdot Mercedes-benzs tehniku

Vienkārši izvietojiet sludinājumu.  Ja vēlaties nopirkt tehniku, tad ir viegli to atrast Mascus plašajā piedāvājumu datu bāzē, meklējot Mercedes- Benzs tehniku attiecīgajā sadaļā.

Kā kļūt par reģistrētu tirgotāju

Ja Jūs esat tehnikas tirgotājs un regulāri ameklējiet  Mascus mājas lapu, lai pirktu un pārdotu tehniku, lūdzu veiciet reģistrāciju kā tirgotājs.
Kā tirgotājam Jums būs vairāk papildus iespēju, kas palīdzēs Jums tehniku ātrāk pārodot.

Lai iegādātos tehniku izmantojiet Mascus Locator, kur Jūs varēsiet atrast ātri visus tos tirgotājus, kas pārdod Mercedes- Benzs tehniku.
Sazinieties ar mums, ja Jums radušās kādas neskaidrības vai jautājumi.

Mascus Marku Enciklopēdija

Šobrīd Mascus regulāri papildina mājas lapu ar informāciju par dažādām markām, līdzīgi kā par Mercedes-benzs tehniku. Mēs strādājam pie tā, lai Mascus būtu izmantojams arī kā Marku enciklopēdija par samgās un speciālās tehnikas markām. Ja Jums ir informācija ar kuru Jūs varētu papildināt Marku enciklopēdiju, lūdzu sūtiet to uz communication@mascus.com