MAN- Lietota tehnika

Mascus marku informatīvajās lapās Jūs ātri atradīsiet informāciju par MAN . Kā arī atradīsiet MAN plašu tehnikas sludinājumu klāstu.

Lietotas MAN smagās mašīnas un autobusi

Lai arī Eiropas smagās tehnikas tirgus ir ļoti liels, viena no visvairāk pārstāvētajām markām ir MAN. MAN ir otrie lielākie smago mašīnu un autobusu ražotāji.
Arī smagās un speciālās tehnikas portālā Mascus varat apskatīt plašu MAN tehnikas klāstu.

Kā atrast MAN markas tehniku

 Zemāk esošajā laukā Jūs varat apskatīt visu veidu MAN tehniku, kas ir pieejama portālā Mascus. Portālā ir pieejami dažādi šīs markas modeļi, kas izvietoti dažādās apaškategorijās. Meklējot pa kategorijām, Jūs atradīsiet tieši to, ko meklējiet.

MAN ir plašs tehnikas klāsts, kas tiek ražots izmantojot inovatīvas tehnoloģijas. Kā galvenie trīs ražošanas elementi ir: apkārtējās vides saudzēšana, tehnikas īpašnieks un šoferis. MAN ražotā tehnika ir ar maksimālu konfortu, augstu drošību, minimālu apkārtējās vides piesārņošanu un optimālu ekonomiju tehnikas uzturēšanā. MAN tehnika palīdz šoferim mašīnu vadīt, kā arī tā aprīkota ar dažādām drošības sistēmām.
Izmantojiet Eiropā lielāko smagās un speciālās tehnikas portālu Mascus, lai atrastu MAN smagās mašīnas un autobusus.

Reģistrējieties un izvietojiet reklāmu

Ja reģistrācija jau ir veikta, lūdzu ielogojieties.  Ja reģistrācija pirms tam nav veikta, Jūsu konts tiks izveidots tiklīdz Jūs izvietosiet tehnikas sludinājumu.

Kā pārdot vai iegādāties MAN tehniku.

Sazinieties ar tiešo pārdevēju, ja vēlaties iegādāties smagās mašīnas un autobusus, kā arī to aprīkojumu. Mascus nepieder neviena no portālā esošām tehnikas vienībām. Pie katra sludinājuma ir atrodama pārdevēja kontaktinformācija, kas atvieglos tehnikas iegādi.
Atcerieties apmeklēt portālu Mascus, lai pārdotu un iegādātos tehniku. Portālā atrodams ļoti plašs MAN tehnikas  klāsts.

Ja Jums ir nepieciešams pārdot MAN tehniku

Vienkārši izvietojiet sludinājumu.  Ja vēlaties nopirkt tehniku, tad ir viegli to atrast Mascus plašajā piedāvājumu datu bāzē, meklējot MAN tehniku attiecīgajā sadaļā.

Kā kļūt par reģistrētu tirgotāju

Ja Jūs esat tehnikas tirgotājs un regulāri ameklējiet  Mascus mājas lapu, lai pirktu un pārdotu tehniku, lūdzu veiciet reģistrāciju kā tirgotājs.
Kā tirgotājam Jums būs vairāk papildus iespēju, kas palīdzēs Jums tehniku ātrāk pārodot.

Lai iegādātos tehniku izmantojiet Mascus Locator, kur Jūs varēsiet atrast ātri visus tos tirgotājus, kas pārdod MAN tehniku.
Sazinieties ar mums, ja Jums radušās kādas neskaidrības vai jautājumi.

Mascus Marku Enciklopēdija

Šobrīd Mascus regulāri papildina mājas lapu ar informāciju par dažādām markām, līdzīgi kā par MAN tehniku. Mēs strādājam pie tā, lai Mascus būtu izmantojams arī kā Marku enciklopēdija par samgās un speciālās tehnikas markām. Ja Jums ir informācija ar kuru Jūs varētu papildināt Marku enciklopēdiju, lūdzu sūtiet to uz communication@mascus.com