Informācija par iekraušanas un izkraušanas tehnikas ražotāju- Kalmar.

Mascus marku informatīvajās lapās Jūs ātri atradīsiet informāciju par Kalmar . Kā arī atradīsiet Kalmar plašu tehnikas sludinājumu klāstu.

Lietots Kalmar iekraušanas transports un aprīkojums.

Kalmar piedāvā visplašāko iekraušanas un izkarušanas tehnikas klāstu un pakalpojumus ostām un termināliem. Kalmar ražo terminālos traktorus, piestātnes celtņus, pacēlājus, konteineru pārvietošanas tehniku u.c.

Zemāk esošajā laukā Jūs varat apskatīt Kalmariekrāvējus, kas ir pieejami portālā Mascus. Portālā ir pieejami dažādi šīs markas modeļi, kas izvietoti dažādās apaškategorijās. Meklējot pa kategorijām, jūs atradīsiet tieši to, ko meklējat.

Kalmar ir pasaules vadošais līderis terminālo traktoru ražošanā, nodrošinot ar vairāk kā 57000 vienību saražošanu visā pasaulē gada laikā. Kalmar terminālie traktori ir īpaši izstrādāti, lai tos efektīvi izmantotu ostās. Kalmar ražo auto iekrāvējus jau no 1949. gada. Kalmar iekrāvēji ir ļoti izturīgi, spēj strādāt garas darba stundas un pārvietot ļoti smagas kravas. Kalmar iekrāvēji ir pieejami diapazonā no vieglajiem līdz smagajiem ar 5-9 tonnas, 9-18 tonnas un 18-25 tonnas lielu kravnesību.

Reģistrējieties un izvietojiet sludinājumus

Ja reģistrācija jau ir veikta, lūdzu ielogojieties. Ja reģistrācija pirms tam nav veikta, jūsu konts tiks izveidots tiklīdz jūs izvietosiet tehnikas sludinājumu.

Kā pārdot vai iegādāties Kalmar tehniku.

Sazinieties ar tiešo pārdevēju, ja vēlaties iegādāties iekraušanas tehniku. Mascus nepieder neviena no portālā esošām tehnikas vienībām. Pie katra sludinājuma ir atrodama pārdevēja kontaktinformācija, kas atvieglos tehnikas iegādi.
Atcerieties apmeklēt portālu Mascus, lai pārdotu un iegādātos tehniku. Portālā atrodams ļoti plašs Kalmar iekraušanas tehnikas klāsts.

Ja Jums ir nepieciešams pārdot Kalmar iekraušanas tehniku.

Vienkārši izvietojiet sludinājumu. Ja vēlaties nopirkt tehniku, tad ir viegli to atrast Mascus plašajā piedāvājumu datu bāzē, meklējot iekraušanas tehniku attiecīgajā sadaļā.

Kā kļūt par reģistrētu tirgotāju

Ja Jūs esat tehnikas tirgotājs un regulāri apmeklējiet Mascus mājas lapu, lai pirktu un pārdotu tehniku, lūdzu veiciet reģistrāciju kā tirgotājs.
Kā tirgotājam jums būs vairāk papildus iespēju, kas palīdzēs tehniku ātrāk pārdot.

Lai iegādātos tehniku izmantojiet Mascus Locator, kur Jūs varēsiet atrast ātri visus tos tirgotājus, kas pārdod iekraušanas- izkaraušanas tehniku.
Sazinieties ar mums, ja Jums radušās kādas neskaidrības vai jautājumi.

Mascus Marku Enciklopēdija

Šobrīd Mascus regulāri papildina mājas lapu ar informāciju par dažādām markām, līdzīgi kā par Kalmar tehniku. Mēs strādājam pie tā, lai Mascus būtu izmantojams arī kā Marku enciklopēdija par smagās un speciālās tehnikas markām. Ja Jums ir informācija ar kuru Jūs varētu papildināt Marku enciklopēdiju, lūdzu sūtiet to uz communication@mascus.com