28.01.2008

Mascus jaunā tīmekļa vietne ir klāt

Kopsavilkums:
2007. gada 27. novembris, Londona – Mascus uzsāk savas tiešsaistes platformas modernizētu un uzlabotu versiju. Tā mērķis ir sniegt pilna apjoma resursu tiem, kuri vēlas reklamēt un pirkt tehniku un iekārtas. Tiek apspriestas jaunas un uzlabotas iezīmes.


Galvenā informācija:
Viseiropas lietotas tehnikas un transporta līdzekļu elektroniskās komercijas tirgus Mascus tika dibināts 2000. gada oktobrī, un tas uzsāka savu darbību 2001. gada janvārī. Pēc septiņiem pastāvēšanas gadiem tirgū to jau pazīst daudzi lietotu kravas automašīnu un treileru, autokrāvēju, celtniecības, lauksaimniecības, meža un zemes apstrāde tehnikas pircēji un pārdevēji starptautiskā līmenī. Pašlaik katru mēnesi to apmeklē vairāk nekā ceturtdaļa miljona pircēju un pārdevēju.

Nepārtraukti uzlabojumi
Decembra vidū Mascus publicē jaunu savas platformas versiju. Tīmekļa vietne tiek izveidota, izmantojot modernu tehnoloģiju un klientu atsauksmes. Vietnes dažādos elementos tiek ieviesti jauni uzlabojumi, lai nodrošinātu Mascus klientus ar augstākā līmeņa pakalpojumiem.

Interaktīva pirmā lappuse
Jaunā tipa pirmā lappuse piedāvā iespēju skatīt jaunāko ievietoto tehniku katrā sektorā. Ir iekļauta ātras meklēšanas opcija, lai atvieglotu tiešu sludinājumu pārlūkošanu pēc kategorijas un apakškategorijas. Būs iespējama vieglāka piekļuve valodas nomaiņai un valūtas konverteriem, pārlūkojot visu vietni, un lappuses apakšā būs nepārtraukta piekļuve navigācijai starp dažādām Mascus valstīm.

Vairāk reklāmas iespēju
Lai apmierinātu reklamētāju vajadzības, jaunais izkārtojums nodrošina ar labāku reklamēšanas iespēju. Vairāk vietas ir atvēlēts galvenajai reklāmai, un ir izveidota papildus vieta lappuses apakšā un malā.

Jaunas meklēšanas un šķirošanas opcijas
Meklēšanas funkcijas arī ir nodrošinātas ar papildu šķirošanas opcijām, un tas padara vienkāršāku meklēšanu jaunākajos vietnes sludinājumos un sludinājumos, kuriem pievienoti attēli. Jaunākie sludinājumi ir iedalīti kategorijās, piemēram, jaunākie sludinājumi 24 stundu laikā un pēdējo 7 dienu sludinājumi. Sludinājumi ir arī atbilstoši izcelti (24h un 7d) tehnikas sarakstā.

Sludinājumi Mascus žurnālā
Mascus žurnālā publicētajiem dīleru sludinājumiem ir atvēlēta īpaša vieta tīmekļa vietnē.

Vairāk uzlabojumu
Līdz ar platformas jauninājumiem Mascus ir uzlabojis sludinājumu ievietošanas sistēmu un ir ieviesis vairāk vietējo maksājumu iespēju. Vispopulārākie instrumenti starp dīleriem, piemēram, sludinājumu pārvaldība, eksports uz Excel, elektroniskā pasta piedāvājumu instrumenti, nodrošina, kā tas ir pēdējā versijā, piekļuvi daudz valodās un ar daudz valūtām. Pircēju vajadzībām kalpojošas funkcijas, piemēram, transportēšana, finansēšana, brīdinājuma pakalpojumi un piedāvājumu sludinājumu paziņošana tagad ir daudz intuitīvāki un lietotājam draudzīgāki.


Iespējas saņemt vairāk pakalpojumu
"Jaunākās tehnoloģijas izmantošana sniedz mums iespēju nākotnē integrēt jaunus pakalpojumus. Tādējādi Mascus spēs izpildīt grūto uzdevumu būt par visnovatoriskāko, vadošo viseiropas tirgu," saka Tomasz Odrobiński - Mascus mārketinga un internacionalizācijas direktors.

Palīdzība un atsauksmes
Jūsu uzskats mums ir ļoti svarīgs, tāpēc, lūdzu, sniedziet mums atsauksmes par mūsu jauno tīmekļa vietni: Klikšķiniet šeit

Kontakti:

Sīkākai informācijai, lūdzu, sazinieties ar:

Anriju Anspoku, direktoru, +371 2 946 4806,


Piezīmes redaktoram:

Mascus - (www.mascus.lv) ir elektroniskās komercijas iekārtu, lietotas smagās tehnikas, lietotu furgonu un kravas mašīnu tirgus. Mascus veic tehnikas un kravas mašīnu tirdzniecību ātrāk un efektīvāk, apkopojot informāciju par piedāvājumu un pieprasījumu. Visi dīleri un galalietotāji ir laipni aicināti piedāvāt savu tehniku un kravas mašīnas pārdošanai šajā tirgū.


Beigas

28.01.2008