01.02.2012

Mascus sasniedz 200 000 sludinājumu skaitu

Mascus, pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kur izvietoti lauksmainiecības, transportēšanas, celtniecības, mežizstrādes, iekraušanas- izkraušanas un mežizstrādes tehnikas sludinājumi, ir sasniedzis 200 000 sludinājumu skaitu.

“Mascus var lepoties šobrīd ar vairākiem būtiskiem sasniegumiem,” saka Mascus direktors Fredrik Larsson. “ Ir dubultojies izvietoto sludinājumu skaits Mascus no 100 000 uz 200 000. Un tas noticis tikai 12 mēnešu laikā. Tas ar kādu ātrumu pieaug sludinājumu skaits norāda uz to, ka neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, internets ir populārs reklāmas avots.”

Mascus skaitļos:

  • 4300 izvieto sludinājumus no visas pasaules;
  • 200 000 online sludinājumu;
  • 2 miljonu unikālo apmeklētāju ik mēnesi;
  • Pārstāvniecības 42 pasaules valstīs;
  • 54 Mascus domeni 39 valodās;
  • Vairāk kā 120 jauni tirgotāji pievienojas Mascus katru mēnesi;
  • Vairāk kā 70 Mascus pārstāvi satiekas ar tehnikas tirgotājiem visā pasaulē.

Globāls zīmols ar spēcīgiem pamatiem

Mascus ir kļuvis ne tikai par globālu zīmolu, bet arī par zīmolu, kas rada jaunas tirgus iespējas pārdevējiem un pircējiem visā pasaulē. Portāls veidots uz stipriem pamatiem, jo īpaši uz galvenajiem tirgus līderiem- Vāciju, Lielbritāniju, Franciju, ASV un Ziemeļvalstīm.

“Mūsu straptautiskie panākumi ir dziļi iesakņojušies Eiropā uz ASV”, saka Mascus directors Fredrik Larsson. “Šajos reģionos Mascus kļuvis par ļoti atpazīstamu zīmolu tehnikas tirgotāju un pircēju vidū. Mūsu pakalpojumu klāsts ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu tehnikas tirgotājiem.”

Jauni pakalpojumi labākiem pārdošanas sasniegumiem

Mascus apņemšanās pastāvīgi uzlabot savus pakalpojumus ir panākumu atslēga. 2010. gadā tika prezentēts jaunais Mascus uzņēmumu katalogs “Mascus Locator”, kurā šobrīd ir atrodami vairāk kā 32 000 uzņēmumu no visas pasaules. Pavisam nesen Mascus izveidoja vēl trīs jaunus pakalpojumus, lai palīdzētu tehnikas pārdevējiem sasniegt labākus rezultātus.

Pakalpojums “Mascus Izsoles” palīdz tehnikas pircējam atrast tehniku par labāko piedāvāto cenu no sludinājumiem,kas izvietoti portālā no visas pasaules.
Lai padarītu tirgotāju ikdienu vēl vienkāršāku izveidots vēl viens jauns rīks “DealerMobile”, kas dod iespēju dīleriem pieķļūt pie savas tehnikas plača izmantojot mobilās ierīces.

“Mūsu apņemšanās visu laiku uzlabot sniegtos pakalpojumus un papildināt esošos ar jauniem ir mūsu panākumu atslēga,” saka pārdošanas direktors Rickard Petersson. “Mēs vienmēr meklējam veidus kā padarīt dzīvi vieglāku kā tehnikas tirgotājiem tā pircējiem, tā dā veidā dodot iespēju pŗadot tehnikas vēl vairāk.


Kontaktinformācija:

Fredrik Larsson, Direktors, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Pārdošanas direktors, + 46 70 660 2780,

Par Mascus:
Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.

Mascus ir Alma Media grupas uzņēmums.

Informācija medijiem:
Preses materiāli un foto:

Angliski www.mascus.com/press
Galvenā preses mītne:

01.02.2012

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008