09.11.2011

Mascus- kas ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kur izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, transportēšanas, būvniecības un iekraušanas-izkraušanas tehnikas sludinājumi ar prieku paziņo, ka ir atvēris vienā no pasaules lielakajiem tirgiem savu pārstāvniecību.

Mascus ir parakstījis jaunu sadarbības līgumu ar uzņēmumu „Pro-Machinery”, kas atrodas Maskavā. Mascus jau veiksmīgi bija uzsācis savu darbību, izmantojot vietni www.mascus.ru, taču uzsākot sadarbību ar jauno partneri „Pro-Machinery” sadarbība būs vēl veiksmīgāka un vietējais birojs varēs veiksmīgāk palīdzēt Krievijas tehnikas pircējiem un pārdevējiem.

"Krievija mums ir ļoti svarīgs tirgus. Tā ne tikai sniedz mums svarīgu eksporta tirgu pārējā Eiropā un Āzijā, bet ir arī nozīmīgus tirdzniecības sakarus ar Japānu un Ķīnu, " skaidro Fredriks Larsons, Mascus direktors. "Veidojot spēcīgu bāzi Krievijā un sadarbību ar „Pro-Machinery”, mēs sasniedzam daudz lielāku krievvalodīgo auditoriju. Mūsu portāls ļauj pircējiem sarunāties ar vietējiem tirgotājiem tieši un ļauj tirgotājiem piedāvāt savu tehniku klientiem visā pasaulē. Tas ir nozīmīgs solis gan Mascus, un Krievijas tirgū, "viņš piebilst.

Valstis pieaug

Krievijas ekonomika ir labi atveseļojusies pēc globālās finanšu krīzes tai ir gan liels iekšējais tirgus, gan strauji paplašinājušās eksporta nozares. Mascus vēlas nostiprināt abās šīs jomās vienā- piedāvājot viegli lietojamu portālu, dodot iespēju lietotājiem un tirgotājiem sasniegt daudz plašāku auditoriju. Citas valstis, piemēram, Ukrainā gūst labumu no tirdzniecības sakariem ar Krieviju, un Mascus palīdzētu šīs saites stiprināt.

Pieejams vietējā valodā

Mascus darbības uzsākšana Krievijā ir nozīmīgs solis, jo īpaši tehnikas tirgotājiem un potenciāliem pircējiem. Neviens uzņēmums šobrīd nepiedāvā tāda mēroga portālu kāds ir Mascus.Mascus dod pilnīgi jauna līmeņa pirkšanas un pārdošanas rīku, kas pieejams vietējā valodā.”, saka Rickard Petersson .”Tas noņem jebkādus šķēršļus starptautiska līmeņa tirdzniecībai.”

Tiešsaistes vairākos kontinentos

Mascus šobrīd ir pārstāvēta 42 valstīs - visos piecos kontinentos, padarot to par vienu no lielākajiem un ietekmīgākajiem pasaules portāliem pasaulē. "Jaunais līgums ar Krieviju, Mascus kļūst par līderi straptautiskās tirdzniecības jomā," skaidro Fredriks Larsons, Mascus direktors. "Tik milzīgs tirgus kā Krievija ne tikai atver durvis vietējiem lietotājiem un pārdevējiem, bet stiprina nozīmīgus tirdzniecības sakarus ar valstīm visā pasaulē, īpaši Āzijas un Eiropas tirgiem."


Kontaktinformācija:
Fredrik Larsson, Direktors, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Pārdošanas direktors, + 46 70 660 2780,

Dimitry Pletniov, Regional Manager, +7 495 998-6333,


Par Mascus:
Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.
Mascus ir Alma Media grupas uzņēmums.

Informācija medijiem:
Preses materiāli un foto:

Angliski www.mascus.lv/press

Galvenā presesmītne:

09.11.2011

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008