06.10.2011

Mascus līgums ar Peru un Kolumbijas ar izdevējiem no vadošajām būvniecības un kalnrūpniecības žurnāliem Latīņamerikā

Mascus www.mascus.com, pasaules vadošais tiešsaistes tirgus,k as piedāvā celtniecības, lauksaimniecības, materiālu apstrādes, mežsaimniecības, Komunālās tehnikas un Transportēšanas tehnikas plašu sludinājumu klāstu, lepni paziņo par savu sadarbību ar vadošajiem būvniecības un kalnrūpniecības žurnāliem Latīņamerikā. Ar gandrīz 40 gadu pieredzi šajā reģionā, Construcción Pan-Americana (CPA) un Minería Pan-Americana (MPA) piedāvā zināšanas, lai varētu Peru un Kolumbijas pircēji un pārdevēji izveidot veiksmīgu tirgu un attīstīties.

Kopš dibināšanas 200. gadā, Mascus ir strauji paplašinājies, un tagad savu darbību veic 41 valstī. Šis portāls nemanāmi savieno tirgotājus, ražotājus un gala lietotājus, padarot to par neatņemamu daļu no lietota aprīkojuma tirgus visā pasaulē.

"Mēs esam priecīgi satraukti par iespēju strādāt ar Mascus komandu un portālu, kas piemērots visiem pircējiem, pārdevējiem un eksportētājiem no visas pasaules," saka Adriana Elena Suao, pārdošanas un biznesa attīstības direktors CPA & MPA . "Mēs cenšamies sniegt mūsu lasītājiem būtiskākos nozares jaunumus un tagad caur mūsu sadarbību ar Mascus, mēs varēsim piedāvāt mūsu vietējai lasītāju auditorijai profesionālu un lietotājam draudzīgu rīku ar kura palīdzību pirkt un pārdot aprīkojumu varēs ne vien lokāli, bet pasaules līmenī, izmantojot www.mascus.com.co Kolumbijas un Peru www.mascus.com.pe. "

Saskaņā ar asociācijas ziņām, aprīkojuma ražotāji (AEM), eksportam uz ASV- celtniecības mašīnuražotāji tirgus noslēdza 2010. gadā ar pieaugumu par vairāk nekā 28% salīdzinājumā ar 2009. Gadu. Kolumbijas un Peru noslēdza 2010. gadu ar 588.000.000 $ (50%) un $ 437,000,000 (līdz 37%) lielām peļņām. Šie skaitļi pierāda, cik svarīgi ir šie Latīņamerikas ražotāji valstīm kā galvenajiem dalībniekiem šajā nozarē.

Ideāls tirgus arī Amerikāņiem

Plaukstošajai būvniecības nozares attīstībai Latīņamerikā var attiecināt uz pastāvīgu nepieciešamību uzlabot reģiona infrastruktūru. Lai gan bieži šajā reģionā var lepoties arī ar strauju izaugsmi un attīstību, pat ņemot vērā neseno finanšu lejupslīdi.

Atklājot vairākus birojus Latīņamerikā mēs atspoguļojam mūsu stratēģiju, lai izveidotu pirmo portālu, kas piedāvā smago un speciālo tehniku. Mūsu pārstāvniecības 41 valstī parāda to, cik lieli un starptautiski mēs esam. Tas palīdz pircējiem un pārdevējiem no visas pasaules atrast sev nepieciešamo tehniku vai iekārtu neizejot no mājas un netērjot nekādus paplidus līdzekļus. "Neviens cits nevar piedāvāt to pašu," piebilst Frederiks Larsson, Mascus direktors. "Mēs esam tikai pusceļā savā attīstības procesā, jo tālākie plāni ir atvērt birojus Meksikā, Brazīlijā, Argentīnā un Čīlē," piebilst Tomasz Odrobinski, Mascus internacionalizācijas direktors.

Kontaktinformācija:

Fredrik Larsson, Direktors, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Pārdošanas direktors, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internacionalizācijas direktors, + 358 40 750 4922,

Adriana Elena Suao, Pārdošanas direktore Mascus Peru, +1 305.668.4999,

Gloria Beltran, Pārdošanas direktore Mascus Kolumbija, +57 1 681 2076,


Par Mascus:
Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.

Mascus ir Alma Media grupas uzņēmums.

Informācija medijiem:
Preses materiāli un foto:

Angliski www.mascus.com/press

Galvenā preses mītne:

06.10.2011

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008