29.09.2011

Mascus ienāk Ķīnas un Taivānas tirgū

Mascus, pasaules vadošais portāls, kurā atradīsiet transportēšanas, celtniecības tehnikas, lauksaimniecības un mežkopības iekārtu sludinājumus no visas pasaules. Mascus ar le.pnumu paziņo, ka ir noslēgts jauns licences līgums Ķīnā ar ANB, uzņēmumu.

"Mascus Ķīnā un Taivānā būs mūsu 40. un 41. Ofiss, ko atveram, atzīmējot vienu no visnozīmīgākajiem pagrieziena punktiem mūsu vēsturē," saka Mascus direktors Fredriks Larsons (Fredrik Larsson). "Milzīgā teritorija un ātrums ekonomikas izaugsmē, padara to par jo īpaši svarīgu solis mūsu globalizācijas plānā. Tā ir pirmās no BRIC valstīm, ar kurām Mascus paraksta līgumu. Mēs strādājam par darījumiem Brazīlijā, Indijā un Krievijā un kā nākamās nozīmīgās teritorijas ir Dienvidkoreja un Meksika.”

Atveramies Āzijā

Mascus jau atrodas Austrālijā, Jaunzēlandē, Indonēzijā, Taizemē un Malaizijā, ar savām vietnēm, Japānā, Taivānā un Dienvidkorejā. Jaunā Ķīnas biroja atvēršana stiprina Mascus stāvokli Āzijā un paver jaunas iespējas klientiem visā pasaulē ielauzties milzīgajā Ķīnas tirgū.

Mascus Ķīna aptvers lielāko ķīnas Ķīnas, tai skaitā Ķīnas Tautas Republikas, Honkongas un Makao, kā arī Ķīnas Republikas (Taivāna) daļu.

"Atšķirībā no mūsu konkurentiem, Mascus tagad ir sajūtama visas pasaules klātbūtne," skaidro Internacionalizācija direktors Tomasz Odrobinski. "Izveidojot pastāvīgu ofisu Ķīnā, Mascus atver pasaules lielāko tirgu ar mūsu klientiem, kā arī palīdzot Ķīnas klientiem sasniegt vietējos un globālaos tirgos efektīvāk."

Pilnīgs vietējā un pasaules mēroga risinājums.

Ar vidējo IKP pieaugumu 10% apmērā pēdējos desmit gados, Ķīna ir mājvieta vairākām lielām pasaules ražotājiem, kā arī simtiem ražotāju, kas piedāvā pircējiem mašīnas, rezerves daļas un citius ar tehniku saistītus pakalpojumus. Šis līgums sniegs patiesu labumu labumu gan pārdevējiem, gan pircējiem.

"Mascus Ķīna, būs būtiska ietekme uz vietējo tehnikas tirgu," skaidro pārdošanas direktors, Rickard Petersson. "Pirmkārt, tas būs vieglāk ķīniešu tirgotājiem, lai piedāvātu tehniku pārējai pasauli efektīvāk. Otrkārt, tas palīdzēs reģionālajām ražotājiem Ķīnā pārdot citiem rajoniem valsts iekšienē vieglāk, un, treškārt Mascus Locator, mūsu smagās rūpniecības katalogs, ļaus ražotājiem rezerves daļu un citus pakalpojumu sniedzējiem, lai sasniegtu lielu auditoriju, gan pasaules līmenī. "

Pieredzējis partneris

Mascus ir partnerattiecības Ķīnā ar ANB, uzņēmums, kas atrodas dienvidaustrumos no valsts. "Mēs esam lepni ar jauno līgumu ar Mascus," saka Anders Nilsson, MD ANB. "Ķīnā ir jau vairāki B2B vietnes, bet tikai Mascus var piedāvāt šo pilno risinājumu smagās mašīnbūves nozarē. Ar pašreizējo uzmanības koncentrāciju uz Ķīnas ekonomiku un uzņēmumiem visā pasaulē vēlamies veikt uzņēmējdarbību šeit, tas ir ideāls laiks, lai realizētu šādu projektu. Mēs ceram attīstīt Mascus Ķīnas zīmolu. "

Kontaktinformācija:

Fredrik Larsson, Direktors, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Pārdošanas direktors, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internacionalizācijas direktors, + 358 40 750 4922,

Anders Nilsson, Country Manager China & Taiwan +86 159 80 859 586,


Par Mascus:
Mascus - ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules. . Āzijas reģionā Mascus ir sekojošas vietnes www.mascus.co.id, www.mascus.jp, www.mascus.co.kr, www.mascus.com.my, www.mascus.com.sg, www.mascus.co.th, www.mascus.com.tw, www.cnmasike.com Austrālijā un Okeanijā www.mascus.com.au un www.mascus.co.nz

Mascus ir Alma Media grupas uzņēmums.

Informācija medijiem:
Preses materiāli un foto:
Angliski www.mascus.com/press

Galvenā preses mītne:

29.09.2011

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008