23.06.2011

Caterpillar un Mascus paraksta jaunu līgumu

Tirgus līderi Caterpillar un Mascus, kas ir lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls pasaulē, turpina sadarbību un pagarina līgumu vēl uz 12 mēnešiem. Sākotnējais sadarbības līgums starp Mascus un Caterpillar tika noslēgts 2010. gadā.

Līguma turpināšanas siemesls ir sešu mēnešu veiksmīga sadarbība. Kopš 2010. gada decembra Mascus sasniedza 150 000 sludinājumu skaitu un savus tehnikas sludinājumus portālā šobrīd jau izvieto vairāk kā 3500 uzņēmumu no visas pasaules. Ik mēnesi Mascus apmeklē 2 miljonu unikālo apmeklētāju un Mascus vietējās pārstāvniecības atvērtas 41 pasaules valstīs.

"Mēs priecājamies, ka Caterpillar ir vienojušies turpināt sadarbību ar Mascus, un uzņēmuma panākumi parāda, cik liela nozīme ir globāli spēcīgam tīmeklim, kāds ir Mascus," komentē pārdošanas direktors Rickard Petersson. "Mūsu portāla atpazīstamība un efektivitāte apvienojoties ar Caterpillar starptautiski atzītā zīmola popularitāti, sniedz labus rezultātus un ir liels ieguvums gan mums, gan Caterpillar ražotājiem.”

Caterpillar – zināms zīmols interneta vidē

Caterpillar jau ir cieši nostiprinājis savu klātbūtni interneta vidē, un atzīst, ka ir svarīgi izveidot interneta portālu, un ka tas ir svarīgs aspekts savas mārketinga stratēģijas stiprināšanai. Caterpillar izmanto Catused.com kā galveno iekšējo platformu, kā arī turpina paplašināt marketingu un pastāvīgi sazinās ar saviem klientiem.
Apvienojot to ar Mascus, lai sasniegtu jaunus tirgus nozīmē to, ka pircējiem visā pasaulē būs viegli pieejama Caterpillar tehnika un iespēja sazināties ar šīs tehnikas pārdevējiem un pircējiem.

"Mēs esam gandarīti par sadarbību ar Mascus, jo caur Mascus ir uzlabojusies iespēja sazināties ar potenciālajiem tehnikas pircējiem,” komentē Maiks Young, produktu daļas vadītājs, kas atbildīgs par : CatUsed, Build & Quote un Klientu atbalsta pakalpojumiem. „Mēs esam nolēmuši turpināt šo sadarbību arī nākamos 12 mēnešus, jo esam pārliecināti par šīs sadarbības produktivitāti.”

Mascus - nodrošina pasaules mēroga portālu CAT dīleriem

Tas, ka Caterpillar pagarina līgumu ar Mascus norāda uz to, ka Mascus ir uzticams zīmols, kas ļauj CAT tirgotājiem sasniegt plašāku pircēju loku. Tas, ka Mascus pieejams 35 valodās tirdzniecības apjomus un pieejamību tikai palielina un dod iespēju CAT piedāvāt savu tehniku plašākam pircēju lokam.

"Sadarbība starp Mascus un Caterpillar ir ļoti būtisks notikums priekš mums un ir lieliski, ka mums ir iespēja šo sadarbību turpināt vēl 7 mēnešus,” saka Mascus direktors Fredriks Larsons. „Mēs esam lepni, ka tāds populrās zīmols, kāds ir Caterpillar izvēlējies savai sadarbībai tieši Mascus.”

Kontaktinformācija:

Fredrik Larsson, Direktors, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Pārdošanas direktors, + 46 70 660 2780,

Par Mascus:

Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.

Mascus ir Alma Media grupas uzņēmums.

Informācija medijiem:

Preses materiāli un foto:
Angliski www.mascus.com/press

Galvenā preses mītne:

23.06.2011

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008