15.06.2011

Mascus svin 10. gadadienu

Mascus, pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas portāls, kur vienuviet izvietoti sludinājumi par lauksmainiecības, mežizstrādes, būvniecības, komunālās tehnikas, iekraušanas-izkraušanas un transportēšanas tehnikas pārdošanu, šogad atzīmēja 10. Gadadienu!
Mascus dibināts 2001. gadā Somijā, šobrīd pārstāvniecības atrodas 39 valstīs, Mascus pieejams 38 valodās un pieejeami 46 domeni. Mascus ir globāls smagās un speciālās tehnikas tīkls, kur izvietoti vairāk kā 170 000 sludinājumu.

„Mascus koncepcija ir izrādījusies neticami stabila. Ir skaidrs, ka mēs sniedzam to, ko vēlās saņemt ikviens smagās tehnikas pircējs vai pārdevējs,” skaka Mascus direktors Fredrik Larsson. „Es domāju ,ka mūsu daudzie uzdevumi šobrīd ir samazinājušies līdz trīs galvenajiem: inernacionalizācijas paplašināšanu, uzlabojumu veikšana, lai Mascus vienmēr sniegtu pašu labāko kvalitāti un pakalpojumu paplašināšana.”

Pieaugošs vietējais tirgus, atverot pasaules tirdzniecības ceļus

Mascus atvēra savas pirmās ārvalstu pārstāvniecības Lielbritānijā, Polijā un Zviedrijā 2004.gadā, un parakstīja savu pirmo licenzes līgumu Norvēģijā tajā pašā gadā. Mascus tagad atrodas 39 valstīs, tostarp ASV, Austrālijā, Dienvidāfrikā un valstīs visā Eiropā. Licenzēšanas darījumi jau notiek ar Turciju un Ķīnu un tālāka paplašināšana notiks ar Brazīliju, Krieviju, Indiju, Meksiku un Vidējiem Austrumiem – tas viss ir plānā 2011. gadā.

"Līgumu slēgšana ar stratēģiskajiem partneriem ir bijis galvenais priekšnosacījums mūsu attīstībai, " saka internacionalizācijas direktorsTomasz Odrobinski. "Vietējo pārstāvniecību atvēršana ir būtiska, jo tirgotāji iegūst atpazīstamību, savukārt mēs izzinam konkrētā reģiona vajadzības un tirgus situāciju, turklāt līdz ar vietējās pārstāvniecības atvēršanu, katram Mascus lietotājam nav jāsakarās ar valodu problēmu, jo portāls ir pieejams vietējā valodā.”

Uzlabotas tehnoloģijas, apakalpojumu attīstība

Mascus panākumu atslēga ir arī nepārtrauktā attīstība. Kopš savas darbības sākuma Mascus platformu uzlabojis jau divas reizes, 2010. Oktobrī tika uz;abots arī meklēšanas rīks. Mascus Locator, kas ir kā uzņēmumu katalogs ir īpaši populārs klinetu vidū. Kopš 2008. gada, kad Mascus Locator tika izveidots, šobrīd ir iespējams atrast informāciju par 25 000 uzņēmumu, kas ir saistīti ar smago un speciālo tehniku.

„Pēdējo sešu mēnešu laikā mēs statsitikas ziņā esam top pieciniekā, starp portāliem, kas piedāvā smago un speciālo tehniku,” saka pārdošanas direktors Rickard Petersson. „ neskatoties uz ekonomiskajiem apstākļiem, statsitika ir divkāršojusies un mēs turpinam ieguldīt, lai izveidotu jaunus pakalpojumus un iespējas klientiem.”


Kontaktinformācija:

Fredrik Larsson, Direktors, +358 50 314 2511,
Rickard Petersson, Pārdošanas direktors, + 46 70 660 2780,
Tomasz Odrobinski, Internacionalizācijas direktors, + 358 40 750 4922,

Par Mascus:
Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.
Mascus ir Alma Media grupas uzņēmums.

Informācija medijiem:
Preses materiāli un foto:

Angliski www.mascus.com/press
Galvenā presesmītne:

15.06.2011

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008