21.04.2011

Mascus sludinajumu skaits sasniedz 160 000

Mascus – pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas un aprīkojuma tirdzniecības portāls priekš būvniecības, lauksaimniecības, mežizstrādes, komunālās un iekraušanas tehnikas, sasniedzis 160 000 sludinājumu skaitu.

Pēdējo sešu mēnešu laikā Mascus ir sasniedzis ievērojamus sasniegumus:

  • 160,000 sludinājumu portālā Mascus;
  • 3500 uzņēmumu, kas izvieto sludinājumus portālā no visas pasaules;
  • Vairāk kā 2 miljoni unikālo apmeklētāju ik mēnesi;
  • Pārstāvniecības 42 valstīs visā pasaulē;
  • Vairāk kā 100 jaunu uzņēmumu pievienojas Mascus katru mēnesi;
  • Vairāk kā 70 Mascus pārstāvju sazinās ar tehnikas tirgotājiem ik dienas.

“Mascus tikko atzīmēja 10 gadu jubileju un ar šādiem statistikas datiem to darīt bija vēl patīkamāk, “ saka Mascus direktors Fredrik Larsson. “Mūsu izstrādātā koncepcija apvienībā ar mūsdienu tehnoloģojas iespējām strādā ļoti labi, tāpēc mēs ceram arī uz veiksmīgu 2011. gadu. “


Uzticams zīmols

Augstie rādītāji ir zīme, ka Mascus ir ne tikai atpazīstams zīmols visā pasaulē, bet arī kvalitatīvs palīgs tehnikas pārdevējiem, jo īpaši būvniecības, mežizstrādes un lauksaimniecības nozarēs.

“Skaitļi runā paši par sevi. Mascus ir lielisks palīgrīks tirdzniecībai gan lieliem, gan mazākiem uzņēmumiem,” saka pārdošanas direktors Rickard Petersson. “ Jaunā Mascus platforma, kuru izstrādājām pagājušā gadā ir guvusi daudz labu atsauksmju no Mascus lietotājiem un tas palielina arī reklāmas izvietošanas apjomus.”

Mascus ir apliecinājuši savu apņemšanos turpināt paplašināties un uzlabot kvalitāti, ņemot vērā lietotāju ieteikumus. Pateicoties jaunajai Mascus platformai popularitāti ieguvis arī Mascus Locator uzņēmumu katalogs, kurā iespēja atrast informāciju par 25 000 tehnikas tirgotājiem, tehnikas nomātājiem, servisiem un citiem ar tehniku saistītiem pakalpojumu sniedzējiem.

Cieša sadarbība ar klientiem

Mascus saviem klientiem piedāvā izstrādāt mājas lapas vai veikt integrāciju no vienas mājas lapas uz otru.

“Daudzi Mascus klienti izmanto šo iespēju izveidot integrāciju strap mājas lapām,” stāsta Rickard Petersson. “ Tas pierāda, ka Mascus ir spēcīga koncepcija un mēs spējam sniegt saviem klientiem nepieciešamo servisu, nodrošinot ar dažādiem tehniskiem risinājumiem, kas atvieglo viņu ikdienas darbu. Mēs neapstājamies pie sasniegtā un šobrīd strādājam pie jauna tehniskā risinājuma- mobilajiem pakalpojumiem.”

Kontaktinformācija:

Fredrik Larsson, Direktors, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Pārdošanas direktors, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internacionalizācijas direktors, + 358 40 750 4922,

About Mascus:

Mascus – pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas un aprīkojuma tirzdniecības portāls priekš būvniecības, lauksaimniecības, mežizstrādes, komunālās un iekraušanas tehnikas. Tehnikas klāsts ir ļoti plašs, sākot no traktoriem, iekrāvējiem, pašizgāzējiem, līdz mini ekskavatoriem un zāles pļāvējiem. Mascus atvieglo tehnikas pirkšanas un pārdošanas procesu, jo visa nepieciešamā informācija ir apkopota vienkopus un tā pieejama valodā, kādu jūs lietojat ikdienā.
Apmeklējiet Mascus, kas ir Alma Media grupas uzņēmums.


Piezīmes editoriem:
Preses materiāli un foto:

Angliski: www.mascus.com/press
Glavenā preses mītne:

21.04.2011

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008