18.04.2011

Mascus noslēdz sadarbības līgumu ar Turciju

Mascus ir pasaulē lielākais būvniecības, lauksaimniecības, mežizstrādes, transportēšanas, iekraušanas un komunālās tehnikas portāls. Mums ir prieks paziņot, ka Mascus ir noslēdzis līgumu ar Turciju. Turcija ir 37. valsts, kurā strādās vietējā Mascus pārstāvniecība. Līguma noslēgšana ar ”Markpot” uzņēmumu, un tā pārstāvi Kemal Ünalan, atspoguļo to, cik plaši visā pasaulē Mascus ir pieejams tehnikas pircējiem un pārdevējiem.

”2010. gads portālam Mascus bija ļoti veiksmīgs. Mēs šobrīd atrodamies 37 valstīs, sludinājumu skaits ir pieaudzis līdz 150 000 un portālu ik mēnesi apmeklē vairāk kā 2 miljoni unikālo apmeklētāju, ” stāsta portāla direktors Fredrik Larsson. ”Neskatoties uz globālās ekonomikas problēmām mums izdevās paplašināties atverot pārstāvniecības Turcijā un Taizemē, kas ir būtisks solis mūsu attīstībai.”

Mascus Turcija: būtisks jauns centrs

“Turcijas atrašanās vieta ir kā centrs starp Eiropu, Vidusāziju un Tuvajiem Austrumiem, kas nozīmē, ka šim centram vienmēr bijusi būtiska nozīme tirdzniecībā”, saka internacionalizācijas directors Tomasz Odrobinski. “Mēs esam gandarīti, ka varam strādāt ar Kemal Ünalan un “Makport”, tā ir laba stratēģija mūsu attīstībai. Esam vērtīgs ieguvus turku tirgotājiem, lai palīdzētu tiem palielināt tridzniecības apjomus tirgojot tehniku starptautiskā līmenī un piesaistītu vietējos pircējus.”

“Es uzskatu, ka portāla saturs, pārskatāmība un draudzīgums pret lietotāju padara Mascus par lielisku pircējiem un pārdevējiem”, saka Kemala Ünalan. “Ikviens var apskatīt portālu un meklēt tehniku savā dzimtajā valodā, lai kur viņš atrastos.”

Mascus Turcija tirdzniecības vadītājs Kemal Ünalan piebilst: “ Mascus sniegsTurcijai ne tikai smagās un speciālās tehnikas tirdzniecība sportālu, bet arī daudzas papildus vērtīgas lietas, kā piemēram:

  • Mascus Locator – katalogs kurā iespējams atrast plašu informāciju par tehnikas pārdevēju, nomātāju vai servisa sniedzēju.
  • „Mascus Magazine” žurnāls – 70 000 eksemplāriu tiek izplatīti starptautiskās izstādēs divas reizes gadā
  • Informācijas apmaiņas iespējas - ietverot integrāciju ar uz dīlera mājas lapu, tehniskais atbalsts, web lapas izstrādi, valodu pievienošanu un citus papildu pakalpojumus.

Pasaules koncepcija ar vietējā reģiona zināšanām

Līdzās Brazīlijai un Krievijai, Turcija bija viena no trīs valstīm, kas izkļuva no finašu krīzes un tāpēc arī radās iespēja palašināt portālu Mascus un sniegt tā priekšrocības arī šī reģiona pārdevējiem un pircējiem. Šobrīd Mascus tirgus ir palši atvērts kā Rietumeiropā tā arī Tuvajos austrumos.


“Paplašinoties ārpus Eiropas robežām priekš Mascus ir ļoti nozīmīgi, jo tas sniedz plašākas tirgus iespējas arī mūsu esošajiem un topošajiem klientiem un tā ir iespēja strādāt kā vietējā, tā starptautiskā līmenī”, turpina Tomasz. “ 2011. gadā mēs pievēršam lielu uzmanību sadarbības nodibināšanai ar tādiem reģioniem kā Krievija, Indija, Ķīna, Meksika un Dienvidkoreja.”


Kontaktinformācija:
Fredrik Larsson, Direktors, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Pārdošanas direktors, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internacionalizācijas direktors, + 358 40 750 4922,

Kemal Ünalan, Mascus Turcija tirdzniecības vadītājs, +90 (555) 347 7333

Par Mascus:

Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.
Mascus ir Alma Media grupas uzņēmums.

Informācija medijiem:
Preses materiāli un foto:
Angliski www.mascus.com/press
Galvenā presesmītne:

18.04.2011

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008