17.02.2011

Mascus atver jaunu pārstāvniecību Taizemē


2010. gada nogalē Mascus, pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek piedāvāts plašs lauksaimniecības, mežizstrādes, iekraušanas , komunālās , būvniecības, transportēšanas tehnikas un aprīkojuma klāsts, atvēra jaunu Mascus pārstāvniecību Taizemē (www.mascus.co.th). Jaunā vienošanās ar uzņēmumu “Arimpex BV” (kas jau ir Mascus pārstāvji Benilukss reģionā un Kanādā) nozīmē to, ka Mascus šobrīd ir atvēris savas pārstāvniecības 37 valstīs 5 pasaules kontinentos.

“Fakts, ka mēs turpinam paplašināties, neskatoties un pasaulē esošo sarežģīto ekonomisko situāciju, pierāda to, ka Mascus ir spēcīgs un noderīgs rīks mūsu klientiem, lai tirgotu tehniku visā pasaulē”, saka Mascus direktors Fredriks Larsons (Fredrik Larsson).

Mascus atver starptautiskas tirdzniecības iespējas Āzijā

Mascus ar Āzijas un Austrālijas tirgu sasaistījies jau sen, pāris pēdējos gadus sajūtot Āzijas reģiona klātbūtni no diviem reģioniem- Austrālijas un Ķīnas.

“Esam guvuši atsaucību Austrālijā un Jaunzelandē, kur mūs pozitīvi novērtē vietējie tehnikas tirgotāji”, saka internacionalizācijas directors Tomas Odrabinskis (Tomasz Odrobinski). “Mūsu pārstāvis Gavins Burnets (Gavin Burnett) strādā pie jaunas sadarbības veidošanas Malaizijā, Indonēzijā un Singapūrā un visā Ķīnā, mūsu Āzijas pārstāvis- Anders Nilsons (Anders Nilsson), koncentrējas uz mūsu vietu Ķīnas, Dienvidkorejas, Japānas un Taivānas tirgos.

Pasaules tirgū ar vietējā tirgus zināšanām

Ar vietnēm, kas jau atvērtas Dienvidkorējā (www.mascus.co.kr ), Ķīnā (www.mascus.com.cn.), Japānā (www.mascus.jp ) un Taivānā (www.mascus.com.tw ), Mascus turpina paplašināties globālā mērogā, ņemot vērā katras valsts vajadzības, tai skaitā Vjetnamas, Filipīnas un Taizemes.

Stiprināt Mascus popularitāti visā Āzijas un Klusā okeāna reģionā

“Mascus ir pirmā tāda veida vietne Taizemē”, saka Jetiya Doungtod, kas stradā Mascus Taizemes birojā. “Tas ir spēcīgs pārdošanas rīks vietējā tirgū un lieliska iespēja, kas palīdz saniegt jaunus tirgus gan ar mūsu kaimiņiem, gan starptauskā līmenī. Mēs esam ļoti priecīgi par to, ka Mascus ir arī Taizemē”

”Āzijas tirgus mums ir ļoti svarīgs mūsu nozarē gan importam, gan eksportam un mēs esam gatavi palīdzēt tirgotājiem visā Āzijā ar starptautiskajiem piedāvājumiem no Mascus.”, saka Gavins Burnets (Gavin Burnett) Mascus Austrālija directors, “Tas ir svarīgs solis, jo tā mēs atveram Āzijas tirgus iespējas tirgotājiem no Austrālijas un Jaunzelandes.”

Fredrik Larsson, Mascus direktors, +358503142511,

Rickard Petersson, Pārdošanas direktors, + 46706602780,

Tomasz Odrobinski, Internacionalizācijas direktors, + 358407504922,

Gavin Burnett, Mascus Austrālija un Jaunzelandes direktors , +61409999339,

Mark Edwy-Smith, Pārdošanas vadītājs, Mascus Austrālija un Jaunzelande +610488238070,

Jetiya Doungtod, Pārdošanas vadītāja Mascus Taizeme +66(0)82-4938526,

Par Mascus:
Mascus (www.mascus.co.uk) – Ir internet vietne lietotas lauksaimniecības, mežizstrādes, komunālās tehnikas, kā arī transportēšanas tehnikas un aprīkojuma tirdzniecībai. Produktu klāsts ir ļoti plašs, iekļaujot lietotus traktorus, treilerus, iekrāvējus, ekskavatorus, mini ekskavatorus un citu tehniku. Mascus pārdošanu padara daudz efektīvāku, savācot vienuviet informāciju par piedāvājumu un pieprasījumu. Visi tirgotāji, ražotāji un lietotāji laipni aicināti piedāvāt arī savu tehniku tirdzniecībai portālā Mascus.

Mascus ir “Alma Media Corporation” meitas uzņēmums.

Piezīmes editoriem:
Preses materiāli un attēli:
Angliski www.mascus.com/press

Galvenā preses mītne:

Plašākai informācijai:

Polina Brachkov, Mascus saziņas direktore ,+ 358 50 381 49 45,

17.02.2011

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008