12.10.2010

MASCUS PAPLAŠINA SAVU TIESSAISTES UZNEMEJDARBIBU ITALIJA UN SPANIJA

Mascus ir elektroniskā tirdzniecības vieta lietotas smagās un speciālās tehnikas tirdzniecībai un citiem transporta līdzekļiem, kuru tirgotāji ir parakstījuši licences līgumus ar partneriem Itālijā un Spānijā

Itālijā Mascus parakstīja līgumu ar starptautisko plašsaziņas līdzekļu izdevniecību RCS MediaGroup. RCS Media Group darbojas ikdienas laikrakstos, žurnālos un grāmatās, radiopārraidēs, jaunos plašsaziņas līdzekļos, ciparu un satelīttelevīzijā. Kompānija ieņem vadošo stāvokli tādu zīmolu ikdienas laikrakstu jomā kā Corriere della Sera un La Gazzetta dello Sport. Klasificētā sludinājumu sektorā RCS Digital piedalās ar tādiem veiksmīgiem produktiem kā TrovoLavoro.it (komplektēšana), TrovoCasa.it (nekustamie īpašumi) un Automobili.com (automašīnas).

Mascus partneris Spānijā ir Vocento, kas ir cita vadoša plašsaziņas līdzekļu grupa. Vocento piedalās visās informācijas un izklaides jomās, piemēram, laikrakstos, pielikumos, žurnālos, televīzijā, radio, audiovizuālo materiālu ražošanā, filmu izplatīšanā un internetā. Mascus Spānijā tiks organizēts kopā ar Vocento automašīnu portālu, Autocasion.

– Itālija un Spānija ir piecu labāko valstu vidū attiecībā uz tirgus apjomu Eiropā celtniecības, lauksaimniecības, zemkopības, transportēšanas un materiālu pārvietošanas uzņēmējdarbības jomās. Tāpēc šis uzņēmums Mascus ir svarīgs Dienvideiropā un Eiropā kopumā – saka Fredrik Larsson, Mascus rīkotājdirektors.

Pašlaik Mascus apkalpo patērētājus no 42 valstīm un vairāk nekā 1 200 000 unikālus apmeklētājus mēnesī. Mascus minētie produkti sedz plašu sortimentu, piemēram, traktorus, autopiekabes, autokrāvējus, ekskavatorus, lietotas kravas automašīnas un daudz ko citu. Kompānija ātri izplata savas preces Eiropā, Ziemeļamerikā, Okeānijā un Dienvidāfrikā, tai ir partneri visā pasaulē kopā 32 valstīs.

– Mascus koncepcija ir piemērojama jebkurā valstī visā pasaulē, mēs priecājamies, ka varam paplašināt savu internacionālo darbību, lai sadarbotos ar šādiem respektabliem zīmoliem plašsaziņas līdzekļu pasaulē. Esot kā partneris tādām ievērojamām plašsaziņas firmām kā RCS Itālijā un Vocento Spānijā, Mascus tagad izplatās visā Eiropā un ir saprotams visās pasaulē vadošajās valodās, piemetina Fredrik Larsson.


Papildus informācija:
Fredrik Larsson, Mascus rīkotājdirektors, tel. +358 50 314 2511,

Mascus ir vadošā tirdzniecības vieta lietotām iekārtām un transportēšanas transporta līdzekļiem. Kompānija attīstās, sniedz interneta pakalpojumus un rada darbarīkus, lai padarītu lietoto iekārtu tirgu daudz efektīvāku. Mascus ir pārstāvēti vairāk nekā 3500 iekārtu ražotāji, izplatītāji un reklāmas klienti, kā arī izliktas pārdošanai vairāk nekā 100 000 lietotas mašīnas. Uzskaitītie lietotie mehānismi ietver pārdošanai paredzētas lietotas kravas automašīnas , autokrāvējus, autopiekabes , ekskavatorus, rokamās mašīnas un traktorus . Tiešsaistes tirdzniecības vieta ir pieejama 35 valodās.
Mascus ir Alma Media Corporation tirdzniecības kompānija.

Alma Media īsumā
Alma Media ir rentabla kompānija, kas attīstās starptautiski, jo pievērš uzmanību laikrakstu un tiešsaistes pakalpojumu nākotnei.

Piezīmes redaktoriem:
Preses materiāli un attēli:
Angļu valodā www.mascus.com/press

Vispārēja preses aptauja:

Papildus informācijai:
Polina Brachkov, Mascus Komunikācijas daļas vadītāja, + 358 50 381 49 45,

12.10.2010

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008