12.10.2010

Mascus sasniedz lidz pat 100 000 lietotas tehnikas sludinajumu

Mascus, viens no pasaulē lielākajiem lietotas būvniecības, lauksaimniecības, materiālu pārvietošanas iekārtu, mežizstrādes, transportēšanas kravas automašīnu un mehānismu pārdošanas portāliem, sasniedzis svarīgu realizācijas pavērsiena punktu – 100 000 lietotas tehnikas sludinājumi.

Šim pēdējam lielajam sasniegumam seko jaunums, ka Mascus sasniedzis vairāk nekā 1, 2 miljonus unikālo lietotāju mēnesī, un tas nozīmē, ka tagad pircējiem no visas Eiropas, ASV, Kanādas, Dienvidāfrikas, Austrālijas, Tālajiem Austrumiem un Krievijas Federācijas ir pat vēl svarīgāk pārlūkot un salīdzināt tehnikas sludinājumus Mascus.

"100 000 sludinājumu sasniegšana Mascus ir ārkārtīgi svarīga," komentē pārdošanas daļas direktors Rickard Petersson. "Mēs acīmredzami esam priecīgi, bet neesam pārsteigti. Mēs smagi strādājām, lai nostiprinātu mūsu reputāciju, kā starptautiska kompānija, kas nodarbojas ar pārdošanu visās valstīs, izstrādājot jaunus pakalpojumus, kas padara Mascus ērtāku un ātrāku mūsu patērētājiem, lai pārdotu savu smago un speciālo tehniku, un apmeklētājiem, lai nopirktu tādu lietoto tehniku, kāda viņiem ir nepieciešama."

Šādus novatoriskus pakalpojumus ietver „Mans Mascus”, kas ļauj tiem privātajiem lietotājiem, kas reģistrējušies Mascus, ievietot savu mīļāko mašīnu un iekārtu grāmatzīmi, ievietot "Pieprasījuma sludinājumus" vai saņemt elektroniskā pasta brīdinājumus, kad šīs lietas kļūst pieejamas; sludinājuma meklētājā, kas uzlaboja Mascus meklēšanas rezultātu uzlabošanas stratēģija; salīdzināšanas darbarīks, ļauj salīdzināt sludinājumus pēc dažādiem faktoriem; Marku lapas, kas palīdz pircējiem atrast pareizo lietoto smago vai speciālo tehniku, vai transportēšanas līdzekli, meklējot to pēc zīmola, tipa u.tml.

Mascus tagad ir pārstāvji 32 valstīs visos piecos kontinentos 42 domēnos un 35 valodās. Tā izveidojusi vienu no vislielākajiem un visietekmīgākajiem globālajiem portāliem pasaules smagās tehnikas tirgū. Pieejamie produkti ietver traktorus, autopiekabes, autokrāvējus, ekskavatorus un kravas automašīnas pārdošanai.

"Tas fakts, ka patērētāji visā pasaulē var meklēt un reaģēt uz sludinājumiem savā valodā, ir mūsu starptautiskās attīstības galvenais elements," saka Tomasz Odrobinski, Mascus Internacionalizācijas direktors. "Izplatītāji ātri atzina starptautiskās iespējas, kas ļāva tiem sasniegt jaunus tirgus pašiem savā valodā."

"Mums izdevās uzturēt stabilu attīstību visās mūsu teritorijās, neskatoties uz krīzi," piemetina Mascus rīkotājdirektors, Fredrik Larsson. "Mūsu pārliecība ir tāda, ka nepārtraukti pievēršot uzmanību tam, ko vēlas galalietotāji un patērētāji, mēs turpināsim attīstīties un nodrošināsim labus pakalpojumus gan sludinājumu ievietotājiem, gan pircējiem visā pasaulē, kuri meklē lietotas iekārtas."

Kontakti:
Fredrik Larsson, Mascus rīkotājdirektors, +358 50 314 2511,
Rickard Petersson, Pārdošanas daļas direktors, + 46 70 660 2780,
Tomasz Odrobinski, Internacionalizācijas direktors, + 358 40 750 4922,

Par Mascus:
Mascus – elektroniska tirdzniecības vieta lietotiem lauksaimniecības, mežizstrādes un zemkopības mehānismiem un iekārtām, kā arī transportēšanas līdzekļiem. Produktu sortimentā pārdošanai ietverti traktori, autopiekabes, lietotas kravas automašīnas, ekskavatori, autopiekabe, mini ekskavatori un cita smagā tehnika. Mascus lietotas smagās un speciālās tirdzniecību padara ātrāku un efektīvāku, apkopojot vienā vietā informāciju par piedāvājumu un patēriņu. Visi izplatītāji, ražotāji un galalietotāji tiek laipni aicināti piedāvāt savas lietotās smagās mašīnas un iekārtas pārdošanai ar tirdzniecības vietas starpniecību.
Mascus ir Alma Media Corporation tirdzniecības kompānija.

Piezīmes redaktoriem:
Preses materiāli un attēli:
Angļu valodā www.mascus.com/press

Vispārēja preses aptauja:

Papildus informācijai:
Polina Brachkov, Mascus Komunikācijas daļas vadītāja, + 358 50 381 49 45,

12.10.2010

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008