04.02.2016

“Hitachi Construction Machinery” (Eiropa) NV atbalsta savus dīlerus ar lietotas tehnikas pārraudzības sistēmu, kuru izstrādājis Mascus.

Mascus, straujāk augošais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portals, kurā ir plašākais būvniecības, transportēšanas, lauksaimniecības, iekraušanas un mežizstrādes tehnikas klāsts no visas pasaules ir uzsācis darbu pie vairāku remarketinga rīku izstrādes uzņēmumam “Hitachi Construction Machinery” (Eiropa) NV (HCME) un viņu dīleru tīklam.

Ar vairāk kā 40 dīleriem Eiropā un Āfrikā, pārstāvot vairāk kā 50 valstis visā kontinentā, HCME vēlas stiprināt savas remarketinga aktivitātes, kā arī atbalstīt savus dīlerus ar labākajiem rīkiem pārdošanas veicināšanai.


“Kā ražotājiem, mums jānodrošina mūsu dīleri ar marketinga rīkiem, kas ļautu viņiem būt veiksmīgiem tirgū. Mūsdienās lietotas tehnikas tirdzniecībai ir ļoti liela nozīme, tāpēc mums vajadzēja atrast risinājumu, lai tirgotāji varētu pārzināt savu lietotās tehnikas noliktavu, dalīties ar šo informāciju ar jomas speciālistiem, lai pārdotu tehniku daudz vieglāk”, saka Tom van Wijlandt, vadītāja asistents biznesa servisa atbalsta jautājumos.

Mascus šobrīd izstrādā tehnikas pārvaldības sistēmu (intranetu), kur dīleri var pārraudzīt savu tehnikas noliktavu, kā arī novirzīt šīs tehnikas sludinājumus uz Mascus un HCME lietotās tehnikas sadaļu, kuras izveidošanu arī nodrošina Mascus.

“Intranets ir viens no sarežģītākajiem produktiem mūsu portfolio, kuru esam īpaši izstrādājuši oriģinālo iekārtu tirgotāju vajadzībām. Intranets neaprobežojas tikai ar tehnikas uzskaites sistēmu, bet dod iespējas izveidot tehnikas katalogu, vai piedāvājuma epastu, kuru iespējams uzreiz izsūtīt klientiem tikai ar dažu klikšķu palīdzību, pārskatīt pārdošanas vēsturi, padziļinātu statistiku un daudzus citus rīkus. Galvenokārt intranets nodrošinās Hitachi lietotās tehnikas mājas lapas uzturēšanu, kuras izstrādi arī nodrošinās Mascus, un automātisko apmaiņu ar Mascus, kā arī ar citiem portāliem, ja nepieciešams. Mēs priecājamies, ka Hitachi ir pievienojies to uzņēmumu sarakstam, kas jau ilgstoši izmanto Mascus piedāvātos pakalpojumus.Tā ir zīme, ka mūsu darbs nav tikai augsti novērtēts profesionāļu vidū, bet tas sniedz profesionālu atbalstu, lai padarītu efektīvāku viņu ikdienas darbu”, stāsta Rickard Krøtø, uzņēmuma izpilddirektors.

Saziņai:
Tom van Wijlandt (HCME):

Par HCME
“Hitachi Construction Machinery” (Europe) NV (HCME)- Hitachi ekskavatoru, iekrāvēju, karjeru kravas mašīnu, kāpurķēžu iekrāvēju ražotājs un izplatītājs visā Eiropā, un daļā Ārikas reģiona.

Lai uzzinātu vairāk par Hitachi, apmeklējiet www.hcme.com.


Kontaktu informācija:
Tim Scholte, direktors, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, izpilddirektors, +46 70 660 2780,

Par Mascus:
Mascus – smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls. Portālā ir plašākais lauksaimniecības, mežizstrādies, iekraušanas, transportēšanas un būvniecības tehnikas sludinājumu klāsts. Mascus nodrošina efektīvu vidi tehnikas pirkšanai un pārdošanai, apkopojot vienuviet dažāda veida piedāvājumus, un iespēju nosūtīt pieprasījumus. Tehnikas dīleri, ražotāji un lietotāji vienmēr ir laipni aicināti pievienoties Mascus un izmantot mūsu piedāvāto pakalpojumu klāstu.

04.02.2016

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008