18.03.2015

MASCUS prezentē responsīvo dizainu!

MASCUS- pasaulē straujāk augošais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portals, kur ir plašākais lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas klāsts, prezentē saviem lietotājiem jauno- responsīvo dizainu.
Responsīvais dizains nozīmē, ka mājas lapa dos iespēju apmeklētājiem to apskatīt un lietot no dažāda veida ierīcēm. Šis dizains ļauj mājas lapu pielāgot viedtālrunim, planšetei, portatīvam datoram, kā arī stacionāram datoram ar lielu monitoru- nav nepieciešama horizinotāla izvēlne, pietuvināšana vai attālināšana, jo lapa pielāgosies Jums pārskatāmā veidā.

“Mums ir zināms, ka liela daļa lietotāju izmanto savas mobilās ierīces, lai piekļūtu internetam, un smagās tehnikas industrijas pārstāvji nav izņēmums,” skaidro MASCUS izpilddirektors Rickard Krøtø. “Mūsu lietotāji ļoti bieži atrodas ārpus biroja telpām, tāpēc viņiem vienmēr līdzi ir mobilā ierīce vai planšete. MASCUS responsīvais risinājums ļaus viņiem ērti izmantot jebkādu mobilo ierīci, nodrošinot labu MASCUS pārredzamību un ērtu lietojumu. Ar MASCUS uzlaboto versiju pircējam būs iespēja automātiksi sazināties ar pārdevēju ar viena pirksta pieskārienu ekrānam, tādā veidā pārdevēji varēs uzreiz reaģēt un sazināties nekavējoties ar potenciālajiem pircējiem, “papildina MASCUS mārketinga vadītājs Gauthier Dominicy.

Lietotājiem ir iespēja piekļūt pilnai responsīvai versijai, lai pārlūkotu tehnikas sarakstus, kas ir sakārtoti “vienkāršās navigācijas” kategorijās. Kad lietotāji uzklikšķinās uz sarakstu, būs iespēja redzēt pārdevēja informāciju, produkta detaļas, fotogrāfijas, cenu un atrašanās vietu. Lietotājiem ir iespēja veikt zvanu uzreiz no informācijas kartes.

Uz klientu orientēti uzlabojumi.

Jaunais dizains ir daļa no MASCUS apņemšanās regulāri veikt uz uzlabojumus. “Responsīvais dizains paceļ MASCUS jaunā līmenī, padarot to par pieejamu ikvienam interneta lietotājam,” skaidro Tim Scholte , MASCUS direktors. “Mēs saprotam, ka ir svarīgi pielāgot sistēmu dažādu interneta lietotāju vajadzībām, neatkarīgi no tā, kāda ierīce tiek lietota interneta piekļuvei- dators, planšete vai viedtālrunis. Jau šobrīd ir skaidrs, ka mobilās ierīces tiek izmantotas daudz biežāk, lai piekļūtu internetam, kā portatīvie vai stacionārie datori. Galvenā mobilo ierīču priekšrocība ir tā, ka internetam var piekļūt jebkurā laikā un vietā. Tāpēc arī mēs spērām šo nozīmīgo soli, lai klienti varētu ērti lietot MASCUS no jebkuras vietas,” viņš papildina.

“Mobilās vietnes, ko esam izveidojuši saviem klientiem šo divu gadu laikā ir pierādījums tam, ka šis ir loģisks solis, piemērot šo tendenci publiskajam tirgum. Tā kā viedtālruņi un planšetdatori jau ir kļuvuši par mūsu ikdienu, mēs domājam, ka responsīvā MASCUS lapa kļūs aizvien populārāka visa pasaulē, jo tādā veidā mēs nodrošinām vieglāku, ērtāku piekļuvi mūsu klientiem,” secina Tim Scholte.

Kontaktu informācija:
Tim Scholte, direktors, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, izpilddirektors, +46 70 660 2780,

Par MASCUS:
Mascus – pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portals. Portālā plaši tiek piedāvātas lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, transportēšanas, komunālās tehnikas iekārtas no visas pasaules. MASCUS atvieglo lietotas tehnikas pircēju un pārdevēju darbu, apkopojot vienuviet plašu tehnikas klāstu no visas pasaules. Aicinām tehnikas tirgotājus un pircējus izmantot MASCUS tehnikas pārdošanai un iegādei.

Piezīmes editoriem:
Preses materiāli un attēli:

Angliski: www.mascus.com/press

18.03.2015

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008