16.09.2014

MASCUS sasniedz jaunas virsotnes: 300,000 sludinājumi tiešsaistē!

MASCUS- pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tridzniecības portals, kas piedāvā lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas-uzkraušanas, transportēšanas un komunālās tehnikas plašāko klāstu, sasniedzis vairāk kā 300 000 sludinājumu saiktu.

“Nesen MASCUS jau atzīmēja vērienīgus sasniegumus,” stāsta Tim Scholte, MASCUS direktors. “Pēdējo četru gadu laikā sludinājumu skaits portālā MASCUS ir trīskāršojies. Lielākais pieaugums vērojams būvniecības, transportēšanas un lauksaimniecības sadaļās.”

MASCUS skaitļos:

  • vairāk kā 6 900 uzņēmumi izvieto reklāmu portālā no visas pasaules;
  • vairāk kā 300 000 sludinājumi tiešsaistē;
  • vairāk kā 4 miljoni lietotāji apmkelē portālu katru mēnesi;
  • pārstāvniecības 58 valstīs;
  • portāls pieejams 42 valodās;
  • vairāk kā 140 jauni tirgotāji pievienojas MASCUS katru mēnesi;
  • vairāk kā 85 MASCUS pārstāvji sazinās ar klientiem katru dienu visā pasaulē.

Globāls zīmols ar spēcīgiem pamatiem

Mascus ir kļuvusi ne tikai par globālu zīmolu, bet arī par partneri, kas palīdz radīt jaunas tehnikas pārdošanas un pirkšanas iespējas klientiem visa pasaulē. Mūsu globālais tirdzniecības tīkls ir veidots uz spēcīgiem pamatiem, it īpaši galvenajos tirgos Vācijā, Lielbritānijā, Francijā, Ziemeļeiropā un ASV.

"Kad mēs atvērām Mascus pārstāvniecības 2001. gadā Ziemeļeiropā, mēs nevarējām iedomāties, ka uzņēmuma panākumi pēc 13 gadiem būs tik milzīgi. Tas aizņēma daudz laika, resursus un enerģiju, lai mēs sasniegtu tādu straptautisku tiešsaistes tirgus līmeni, kādu esam sasnieguši tagad. Ar mājas lapas izveidi vien ir par maz, lai sasniegtu lielas virsotne, tāpēc mēs vienmēr esam centušies būt pēc iespējas tuvāk saviem klientiem visa pasaulē, atverot pārstāvniecības visa pasaulē” komentē Rickard Krøtø, Mascus izpilddirektors.

"Katru dienu mēs palielinām mūsu sasniegumus.Jauni tehnikas pircēji no Dienvidāfrikas, Krievijas, Ķīnas, Japānas, ASV, Zviedrijas, Vācijas un citām valstīm ir tāpēc, ka mēs esam tuvu saviem klientiem tiešā veidā- ar pārstāvniecībām, kas ļauj klientiem vieglāk komunicēties un konsultēties, ja nepieciešams. Mēs lepojamies ar to, ka mums ir starptautiska komanda, kas virza smagās un speciālās tehnikas tirgu uz priekšu visa pasaulē. Neviena cita mājas lapa nevar piedāvāt tik plašu pārklājumu visa pasaulē!” Saka Gauthier Dominicy, mārketinga vadītājs.

Mascus pastāvīgi uzlabo esošos pakalpojumus, vienlaikus izstrādājot jaunus un inovatīvus, lai apmierinātu klientu pieaugošās vajadzības pēc jauniem veidiem, kā pārdot smago un speciālo tehniku. Lai iegūtu pilnu sarakstu produktiem un pakalpojumiem, ko piedāvā MASCUS, lūdzu, sekojiet šai saitei.

Kontaktu informācija
Tim Scholte, direktors, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, izpilddirektors, +46 70 660 2780,

Par Mascus:
Mascus – ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.

Piezīmes editoriem:
Preses materiāli un attēli:

Angliski: www.mascus.com/press

16.09.2014

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008