24.04.2014

Mascus atklāj jaunu rīku dīleriem- Facebook app lietotne!

Portāls Mascus, kas ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas portāls, piedāvā klientiem jaunu pakalojumu- uzņēmuma sludinājumu saraksts Facebook tīklā.

Facebook jau ilgāku laiku ir zināms kā ļoti nozīmīgs mārketinga rīks, jo Facebook lapā ir iespējams informēt klientus par jaunumiem, piedāvājumiem un pakalpojumiem. Tādā veidā klientiem ir iespēja vairāk uzzināt par sev interesējošu uzņēmumu un pakalpojumiem, ko tas sniedz.

Tehnikas ražotāji un tirgotāji aizvien biežāk savā ikdienas darbā izmanto sociālos tīklus un pakalpojumus, ko tie piedāvā. Tāpēc arī Mascus piedāvā saviem klientiem uzņēmuma Facebook lapu izveidot interesantāku, piedāvājot to papildināt ar tehnikas sludinājumiem, „ skaidro Mascus direktors Tims Skolte (Tim Scholte).

Jaunajā interneta veikala lietotnē ir iespējams pievienot tehnikas sludinājumu sarakstu bez papildus darba, jo viss notiek automātiski.

Vienkārša instalācija un jūsu uzņēmuma tehnikas sludinājumi tiks atspoguļoti Facebook interneta veikalā!

Sludinājumi uz jūsu interneta veikalu Facebook lapā automātiski nonāks no portāla Mascus un tas nozīmē, ka jums nebūs nepieciešams ievadīt sludinājumus vairākas reizes.
Šāds interneta veikals Facebook lapā būs labs palīgs tehnikas tirdzniecībā, jo informācija par jaunākajām ziņām sociālos tīklos izplatās ļoti ātri. Ziņas izplatību nodrošina iespējas dalīties (share) un sekot (like). Kā pirmais veiksmīgais piemērs ir uzņēmums "Pfeifer Heavy Machinery."


Kontaktu informācija:

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Mascus

Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.

Piezīmes editoriem:
Preses materiāli un attēli:
Angliski www.mascus.com/press

24.04.2014

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008