22.01.2014

Mascus uzsāk sadarbību ar IronPlanet

Pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas portals Mascus ir noslēdzis stratēģiski nozīmīgu līgumu ar IronPlanet, kas ir līderis smagās tehnikas un aprīkojuma izsoļu rīkošanā internetā. Lietotāji, kas izvieto savus tehnikas sludinājumus portālā Mascus, tagad varēs vienkārši un ātri pievienot tehniku IronPlanet izsolei.

“Kā smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portālu līderiem, mūsu uzdevums ir nodrošināt pircēju un pārdevēju savstarpējo komunikācijas iespēju. Mēs saprotam, ka portala lietotāji vēlas tehniku pārdot pēc iespējas ātrāk un Mascus to arī nodrošina. Tāpēc mēs esam gandarīti, ka varam piedāvāt saviem klientiem tehniku pievienot arī IronPlanet izsolēm, lai pārdotu tehniku vēl ātrāk,” stāsta Mascus izpilddirektors Tims Scholte.

Mascus sadarbojas ar smagās un speciālās tehnikas izsoļu namiem jau kopš 2011. gada, tādā veidā palīdzot vairāk kā 150 izsoļu namiem reklamēt izsolē izliktās tehnikas vienības Mascus izveidotajā izsoles sadaļā. Izsoles sadaļas popularitāte ir pieaugusi gan no pircēju, gan pārdevēju puses un to ik mēnesi apmeklē vairāk kā 90 tūkstošu lietotāju. Lai palielinātu vēl lielāku iespēju pārdot tehniku, Mascus piedāvās klientiem izsolei paredzēto tehniku izvietot arī IronPlanet, taču esošā izsoļu sadaļa portālā Mascus paliks nemainīgi pieejama.

“Esam priecīgi, ka varam strādāt ar tāda mēroga un popularitātes smagās tehnikas portālu, kāds ir Mascus. Savstarpējā sistēmu integrācija dos daudz plašākas iespējas mūsu esošajiem un jaunajiem klientiem, “ stāsta IronPlanet izpilddirektors Gregs Owens. “Būsim priecīgi nodot savu 13 gadu ilgo pieredzi un inovācijas, lai palīdzētu Mascus klientiem pārdot un pirkt tehniku.”

Ar vairāk kā 10 gadu ilgu pieredzi interneta izsoļu jomā, IronPlanet ir pārdevis vairāk kā trīs miljardus tehnikas vienību un sistēmā ir reģistrējušies vairāk kā miljons lietotāju. Šie skaitļi pieaug katru dienu. Šī ir iespēja piedalīties tehnikas izsolē netakrīgi no tā kurā pasaules malā jūs atrodaties.

Lai vairāk uzzinātu pat Mascus, apmeklējiet www.mascus.com
Lai vairāk uzzinātu par IronPlanet, apmeklējiet www.ironpalnet.com

Vairāk informācijas:

Tim Scholte, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, +46 70 660 2780,

Mascus

Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls. Mascus piedāvā plašu sludinājumu klāstu, kas izkārtots sadaļās: lauksaimniecība, būvniecība, mežizstrāde, komunālā tehnika, transportēšana un iekraušanas-izkraušanas tehnika. Mascus piedāvā tehnikas iegādi un pārdošanu organizēt efektīvā veidā, piedāvājot visu informāciju apkopotu vienā portālā. Mascus atbalsta „Vortex Capital Partners”. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.mascus.com

IronPlanet

IronPlanet- līderis smagās tehnikas un aprīkojuma izsoļu rīkošanā internetā. Pircējiem un pārdevējiem tā ir lieliska iespēja ātrāk realizēt tehniku, kā arī attiecīgi iegādāties to par viszemāko cenu. IronPlanet veic pārbaudes, lai izslēgtu jebkādus krāpšanas gadījumus. To nodrošina “IronClad Assurance”. AronPlanet atbalsta: Accel Partners, Kleiner Perkins Caufield un Byers, Caterpillar, Komatsu un Volvo. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.ironplanet.com

Editoriem:
Preses materiāli un attēli:
Angliski www.mascus.lv/press

22.01.2014

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008