30.08.2013

“Mascus Locator”- lielākais daudzvalodu katalogs, kurā tiek uzskaitītas kompānijas no visas pasaules, kas iesaistītas smagās un speciālās tehnikas industrijā.

Mascus LocatorMascus, pasaules līderis lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas-izkraušanas, transportēšanas un komunālās tehnikas tirdzniecībā, šobrīd ir kā līderis arī daudzvalodu kataloga platformas izveidē. “Mascus Locator” katalogā vienuviet ir apkopotas kompānijas no visas pasaules, kas saistītas ar smago un speciālo nozari.

“Ātrums ar kādu pieaudzis uzņēmumu skaits “Mascus Locator” katalogā norāda uz to, ka šis interaktīvais rīks ir ļoti nozīmīgs un saistošs Mascus klientiem. Tas ir noderīgs gan tiem, kas izvieto savu tehniku portālā, gan tiem, kas meklē sev nepieciešamo informāciju,” skaidro Tims Scholte (Tim Scholte) Mascus CEO. “Šis katalogs tika izveidots ņemot vērā klientu ieteikumus, kā arī mūsu sākuma ideju par to, ka Mascus ir kā palīgs ikvienam smagās tehnikas industrijas pārstāvim.”

“Mascus Locator” izveide sākās 2009. gadā, kad tā galvenais uzdevums bija, paplašinot uzņēmuma profilu palielināt tā atpazīstamību. Rūpīgs pircējs vienmēr būs ieinteresēts uzzināt vairāk par uzņēmumu no kura pērk tehniku, tāpēc šis katalogs dod iespēju apskatīt uzņēmuma adresi, kontaktu informāciju, aprakstu vairākās valodās, pārstāvētās tehnikas markas un uzņēmuma logo. Visas šīs būtiskās lietas palīdz uzņēmumam iegūt atpazīstamību, lielāku popularitāti vietējā un starptautiskos tirgos.

Vienkāršs un efektīvs

„Mascus Locator” daudzvalodu katalogs ir vienkāršs un efektīvs, kurā tiek uzskaitītas kompānijas no visas pasaules, kas iesaistītas smagās tehnikas industrijā. Katalogs ietver informāciju par vairāk kā 57 000 tehnikas ražotājiem, izplatītājiem, tirgotājiem, tālākpārdevējiem, importētājiem un citām ar to saistītām firmām, kas piedāvā sekojošus pakalpojumus:

  • Lietota smagā un speciālā tehnika;
  • Jauna smagā un speciālā tehnika;
  • Tehnikas un telpu noma;
  • Remontdarbus;
  • Novērtēšanu;
  • Finansēšanu;
  • Transportēšanu.

Katram pārdevējam ir iespējas izvēlēties sev piemērotu “Mascus Locator” komplektu – biznesa, standarta vai bāzes. Ar informācijas ievadīšanu katalogā ir pilnīgi pietiekami, lai par jums uzzinātu vairāk kā 3,5 miljonu unikālo apmeklētāju katru mēnesi. Bāzes komplekts pieejams bez maksas un pat iegādājoties biznesa komplektu, maksājot tikai 20Ls mēnesī jūs iegūsiet iespēju sevi reklamēt 15 valodās visā pasaulē.

Sasniedziet tūkstošiem klientu

“Mūsu mērķis ir aicināt pievienoties pēc iespējas vairāk sadarbības partneru katalogam “Mascus Locator”, ne tikai lielajiem, bet arī maziem uzņēmumiem, “ skaidro Tims Scholte (Tim Scholte). “Mascus zīmols ir pazīstams un populārs visā pasaulē, tāpēc pat nelielam uzņēmumam tā ir iespēja sevi reklamēt plašā mērogā par ļoti nelielām izmaksām. Jebkāda informācija, kas izvietota portālā Mascus nonāk pie klientiem 45 pasaules valstīs. Katru mēnesi Mascus pievienojas vairāk kā 100 pārdevēju, tāpēc mums ir pamats domāt, ka “Mascus Locator” kļūs par pasaulē lielāko šāda veida katalogu, kas piemērots smagās un speciālās industrijas pārstāvjiem.”

Vairāk informācijas par “Mascus Locator” lasiet šeit.

Kontaktu informācija

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,

Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

Par Mascus:

Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.

Piezīmes editoriem:
Preses materiāli un fotogrāfijas:
Angliski: www.mascus.com/press

30.08.2013

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008