13.05.2013

Mascus būvniecības izstādē “BAUMA”!

Starptautiskā Mascus komanda- www.mascus.lv, pavadīja interesantu un ļoti aizņemtu nedēļu būvniecības izstādē “BAUMA”.

530 000 apmeklētāju no 200 pasaules valstīm bija devušies uz Minheni, lai apmeklētu pasaulē lielāko būvniecības izstādi “BAUMA”. Kā stāstīja šīs izstādes dalībnieki, tad tieši 2013. gada “BAUMA” izstāde esot bijusi gan visvairāk apmeklēta, gan īpaši izcēlusies ar ļoti daudz veiksmīgiem darījumiem tieši izstādes laikā.

Tā kā portāls Mascus ir līderis būvniecības tehnikas sludinājumu skaita ziņā, tad arī mēs tur piedalījāmies kopā ar saviem sadarbības partneriem “Lectura”. Visa komanda nedēļas garumā apmeklēja esošos un jaunos sadarbības parterus, kā arī pie izstādes ieejas apmaklētājiem deva suvenīrus no Mascus.

Mascus at Bauma

“Pēdējo 12 mēnešu laikā Mascus attīstība ir noritējusi tik strauji, ka viens no mūsu galvenajiem mērķiem šajā izstādē bija parādīt, ka portālu Mascus ir lietot ērti un produktīvi” komentē Mascus izpilddirektors Tims Sčolte (Tim Scholte). “Lai arī mēs esam pasaules līderi būvniecības tehnikas sludinājumu skaita ziņā, mēs gribējām parādīt saviem klientiem, cik daudz iespēju sniedz portāls Mascus, “viņš piebilst.

Mascus partneris izstādē bija kompānija “Lectura”, kas nodrošina Mascus piekļuvi tehniskatiem datiem vairāk kā 70 000 tehnikas markām un modeļiem, 340 kategorijām.

“BAUMA” – lielākā būvniecības izstāde pasaulē

Izstāde “BAUMA” 2013 norisinājās 555,000 m² lielā platībā. Šajā izstādē piedalījās 3420 dalībnieku no 200 pasaules valstīm. Lai arī galvenais uzsvars šajā izstādē bija uz būvniecību, netrūka arī pārstāvju no citām nozarēm.

“ Mascus ir kļuvis par pasaules līderi, jo neviens cits nepiedāvā tik daudz dažādu nozaru sludinājumu skaitu vienuviet- lauksaimniecība, mežizstrāde, būvniecība, komunālā tehnika, iekraušanas- izkraušanas tehnika un transportēšana. Tieši tāpēc Mascus bija ļoti svarīgi piedalīties šajā izstādē un parādīt nozaru speciālistiem, cik daudz iespēju sniedz Mascus” saka Tims Sčolte (Tim Scholte).

Mascus at Bauma

Mascus skaitļos:

  • Vairāk kā 4.7 miljonu apmeklētāju katru mēnesi;
  • 5500 uzņēmumu izvieto reklāmu portālā Mascus;
  • 280 000 sludinājumu;
  • 42 pārstāvniecības un 54 Mascus domēni, kas pieejami 41 valodā;
  • Vairāk kā 120 jaunu uzņēmumu pievienojas Mascus katru mēnesi;
  • Vairāk kā 70 pārstāvi, kas apmeklē un sazinās ar klientiem katru dienu.

“Šis pasākums bija ļoti laba pieredze un tā pozitīvā gaisotne deva cerību, ka par spīti grūtajai ekonomiskai situācijai, visas nozares, kas tika pārstāvētas šajā izstādē turpinās savu izaugsmi un gūs panākumus. Mascus tā bija lieliska iespēja, jo varējām satikt savus lielākos klientus klātienē, izrunāt svarīgākos un aktuālākos jautājumus, lai sniegtu vēl kvalitatīvāku pakalpojumu. Domāju, ka Mascus piedalīsies “BAUMA” izstādē arī nākamajā gadā,” komentē Tims Sčolte (Tim Scholte).

Kontaktinformācija

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,

Par Mascus:

Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.

Informācija medijiem:
Preses materiāli un foto:

www.mascus.com/press

13.05.2013

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008