06.11.2012

Mascus ļauj ielūkoties zem auto pārsega ar sadaļu “Specifikācijas”

Portāls www.mascus.lv ir pasaulē lielākā smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības vietne. Portālā līdzās lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas un izkarušanās, transportēšanas sadaļām ir izveidota jauna- “Specifikācijas”.

“Mascus specifikāciju sadaļa tika izveidota, lai klientiem būtu vieglāk atrast vēlamo aprīkojumu vai rezerves daļas, lai kurā pasaules malā viņi atrastos,” skaidro direktors Rickard Krøtø. “Būtiski ir tas, ka šī sadaļa ir pieejama visiem Mascus lietotājiem viņu dzimtajā valodā, ne tikai angļu valodā,” viņš piebilst.

Kas ir Mascus specifikācijas?

Mascus sadaļa “Specifikācijas” ir jauns pakalpojums, kas pieejams gan pircējiem, gan pārdevējiem. Specifikāciju sadaļa nodrošina pieeju ļoti plašai tehniskajai datu bāzei 39 valodās un ietver informāciju par konkrēto medeļu tehniskajiem datiem, diagrammām, attēliem. Lai informācija nebūtu ilgi jāmeklē ražotāju rokasgrāmatās, Mascus piedāvā to atrast nesalīdzināmi ātrāk ar sadaļas “Specifikācijas” palīdzību. Sadaļā informācija sagrupēta tā, lai ik vienam lietotājam būtu to viegli un ērti atrast nepatērējot daudz laika.

Šī jaunā sadaļa pārdevējiem ir kā papildus iespēja pārdot tehniku, nodrošinot potenciālo pircēju ar informāciju, par to, kas nepieciešams konkrētajai tehnikai, un ļauj pircējam izdarīt nešaubīgu izvēli.

Sadarbība ar Lectura

Jaunā sistēma tika izveidota sadarbojoties ar Mascus partneri “Lectura Verlag” no Vācijas. Tas ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar datu apkopošanu, tirgus izpēti un tehnikas novērtēšanu. “Lectura risinājumi bija ļoti noderīgi, lai izveidotu sistēmu pilnvērtīgu, pateicoties tai mēs varējām integrēt datu bāzi ar informāciju par 100 000 modeļiem, sākot no celtniecības iekārtām līdz pat iekraušanas un izkarušanas, kā arī lauksaimniecības tehnikai un aprīkojumam,” skaidro Mascus direktors Rickard Krøtø.

Šis ir bijis ļoti veiksmīgs gads Mascus attīstībā. Jāatzīmē, ka Mascus joprojām ir līderis mežizstrādes tehnikas tirdzniecības jomā. Mascus ir vairāk kā 3, 5 miljonu apmeklētāju katru mēnesi un sludinājumus izvietot vairāk kā 5 500 uzņēmumu no visas pasaules, 245 000 smagās un speciālās tehnikas sludinājumu ,kas mainās katru dienu. Portāls pieejams 53 valstīs un 39 valodās. “Jebkas, kas atvieglo mūsu klientu ikdienu pārdodot vai meklējot smago un speciālo tehniku ir ņemams vērā un pilnveidojams, lai arī nākamais-2013. gads būtu tik pat veiksmīgs kā šis gads,” piebilst Mascus direktors.


Kontaktinformācija:

Rickard Krøtø, Managing Director, +46 70 660 2780,

Petr Thiel, Managing Director, +49 911 4308 990,

Par Mascus:

Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.
Mascus ir Alma Media grupas uzņēmums.

Informācija medijiem:
Preses materiāli un foto:
Angliski www.mascus.com/press

Lectura Verlag – ir Vācijas izdevniecības un konslutāciju kompānija, kas specializējas datu pakalpojumu, tirgus izpētes un iekārtu novērtēšanā.
Lectura piedāvā novērtēšanu un tehniskos datus par gandrīz 100 000 tehnikas modeļiem ieskaitot būvniecības, iekraušanas/izkraušanas, pacēlāju un laiksaimniecības tehnikas modeļus. Novērtēšanas informācija pieejama izdevumā “Lecture Guides”, un arī internetā.
Lectura datu apkopošanas pakalpojumi sniedz ikdienas atbalstu tirgotājiem, ražotājiem, apdrošinātājiem, līzinga sniedzējiem, bankām un muitas ierēdņiem.

06.11.2012

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008