04.07.2012

Mascus kļūst par pasaules līderi mežizstrādes tehnikas tirdzniecības jomā

Mascus- pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas portāls, kur vienuviet iespējams iegādātiet mežizstrādes, lauksaimniecības, būvniecības, iekraušanas-izkraušanas un transportēšanas tehniku ir kļuvis par pasaues līderi lietotas mežizstrādes tehnikas pirkšanas un pārdošanas jomā. Balstoties uz stabilo bāzi un lielo interesi no vadošajiem meža tehnikas tirdzniecības un iegādes līderiem, Mascus ieņēma līdera pozīciju jau pagājušā gada oktobrī un ir priekšā saviem konkurentiem joprojām.

Pēdējie daži gadi tika pavadīti pastāvīgi uzlabojot reputāciju un kvalitāti meža tehnikas iegādes iespējām klientiem, Mascus kļuva par vadošo līderi šajā nozarē, jo piedāvā visplašāko šīs tehnikas sludinājumu klāstu.
“Šāds rezultāts ir tāpēc, ka esam uzticami saviem klientiem un vienmēr cenšamies sniegt vislabāko servisu saviem klientiem visā pasaulē.” Skaidro direktors Fredrik Larsson. “ Mūsu klienti zina, ka ja viņiem ir nepieciešams pirkt vai pārdot mežizstrādes tehniku vai aprīkojumu, viņi to var idarīt portālā Mascus. Tas tāpēc, ka Mascus ir pieejams visā pasaulē, kas nodrošina visplašāko piedāvājumu klāstu ar augstas kvalitātes tehniku.,”viņš piebilst.

Mascus visā pasaulē

Ar pārstāvniecībām 44 valstīs un vairāk kā 230 000 lietotas un jaunas tehnikas sludinājumiem, Mascus ir kļuvis par vienu no spēcīgākajiem konkurentiem tehnikas pirkšanas un pārdošanas portālu vidū.
Neskatoties uz kritisko situāciju, kas bija un ir joprojām pasaules ekonomikā, Mascus ir izdevies nosargāt savas līderpozīcijas arī mežizstrādes tehnikas pirkšanas un pārdošanas jomā. “Mēs saprotam, cik grūts ir bijis pēdējais gads mūsu klientiem un, lai nepārtrauktu abusējo sadarbību mēs vienmēr piedāvājam labākos risinājumus un variantus, lai tirgotāji varētu pārdot savu lietoto meža un citu tehniku,” skaidro pārdošanas direktors Rickard Krøtø. “Mēs uzskatās, ka nodrošinot savus klientus ar labu servisu un iespējām piedāvāt tehniku visā pasaulē pircējiem, mēs palīdzam attīstīt viņu biznesu,” viņš papildina.

Mascus turpina paplašināties visā pasaulē un šobrīd:

  • Sasniedz vairāk kā 3,5 miljonus apmeklētāju katru mēnesi;
  • 5400 uzņēmumu izvieto savu tehniku pārdošanai;
  • 230 000 sludinājumu, kas pieejami pircējiem;
  • Pārstāvēts 44 pasaules valstīs ar 54 domēniem un 39 valodām;
  • Vairāk kā 150 jauni uzņēmumi pievienojas Mascus katru mēnesi;
  • Vairāk kā 70 Mascus pārstāvju sazinās ar klientiem un piedāvā labākos risinājumus katru dienu.

Tagad, kad pēc lielām grūtībām mežizstrādes industrija sāk atlabt un stabilizēties, Mascus nācis klajā ar jauniem risinājumiem priekš klientiem, lai bizness kļūtu vēl efektīvāks visā pasaulē: “ Mēs pastāvīgi cenšamies uzlabot pakalpojumu kvalitāti gan tehnikas pircējiem, gan pārdevējiem. Tāpēc mēs uzskatām, ka izmantojot Mascus var būtiski uzlabot jebkura uzņēmuma pārdošanas rādītājus un noturēt tos augstus- tas uzlabotu situāciju ne tikai katram uzņēmumam atsevišķi, bet visai industrijai kopumā,” saka Fredrik Larssons.


Kontaktinformācija:
Fredrik Larsson, Direktors, +358 50 314 2511 FREE +358 50 314 2511 ,
Rickard Petersson, Pārdošanas direktors, + 46 70 660 2780 FREE + 46 70 660 2780 ,

Par Mascus:
Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.
Mascus ir Alma Media grupas uzņēmums.

Informācija medijiem:
Preses materiāli un foto:
Angliski www.mascus.com/press
Galvenā preses mītne:

04.07.2012

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008