27.04.2012

Jaunā mobilā mājas lapa Mascus klientiem

Mascus, vistraujāk augošais smagās un speciālās tehnikas portāls, kurā var meklēt un pārdot lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, transportēšanas, iekraušanas/izkraušanas tehniku, ir radījis jaunu iespēju- Mascus mobile versiju.

Jaunā mobilā vietne ir izstrādāta, lai uzlabotu pieejamību un, lai Mascus būtu vairāk pieejams kā pircējiem, tā pārdevējiem izmantojot viedtālruni.

Tehnikas tirgotājiem tā ir iespēja, izmantojot m.mascus.com uzturēt un sekot līdzi savam Mascus profilam. Izmantojot speciāli izstrādātu programmatūru, kas nodrošina tiešsaistes vizualizāciju mobilajā ierīcē, jūs variet atjaunot, papildināt vai labot savu tehnikas sarakstu jebkurā vietā un laikā.

Tās ir pieejamība jebkurā vietā un laikā, kas padara m.mascus.com portālu par unikālu. “Mēs saprotams, ka tehnikas tirgotāji neuzturās vienuviet un tāpēc nevar pastāvīgi sekot līdzu savam Mascus profilam”, skaidro pārdošanas direktors Rickard Krøtø. “Tātad, šobrīd viņiem nebūs jāgaida kamēr nonāks atpakaļ biroja telpās, lai piekļūtu Mascus profilam, līdz ar to būs iespēja pieņemt lēmumus daudz ātrāk, saņemot pieprasījuma e-pastus par tehniku, kas izvietota portālā,” viņš papildina.


Tikmēr Mascus lietotāji ,kas meklē tehniku var viegli un ērti piekļūt tehnikai, kas izvietota kategorijās. Uzklikšķinot uz tehnikas sludinājumu var redzēt informāciju par pārdevēju, līdz 6 tehnikas attēliem, pārdošenas cenu un atrašanās vietu. Interesenti var nospiest uz tālruņa numura, kas norādīts pie sludinājuma uzreiz, līdz ar to nekad nebūs iespēja kļūdīties.

Pastāvīgi uzlabojumi

Šī novatoriskā vietne ir daļa no plānotajiem Mascus uzlabojumiem, kuru galvenais mērķis ir sniegt kvalitatīvu un uzlabotu servisu saviem klientiem. “Mobilā vietne pasniedz Mascus jaunā līmenī , padarot to par pieejamu jebkurā vietā,” skaidro Mascus direktors Fredrik Larsson. “Mēs sapratām, ka ejot līdzi laikam ir svarīgi radīt iespēju būt pieejamiem jebkurā vietā, izmantojot mobile ierīci un tāpēc šis solis bija tikai loģisks”.

Jaunā Mascus mobilā versija jau ir izmēģināta un tā ir ērta un strādā veiksmīgi. Tā kā portālu aplūkošana telefonos jau ir izplatīta, tad arī Mascus tā būs iespēja nokļūt tuvāk visiem klientiem un tehnikas tirgotājiem. “Mēs esam gandarīti, ka Mascus ir populārs tehnikas tirgotāju un pircēju vidū un ar jauninājuma palīdzību mēs sniegsim vēl labākus rezultātus saviem klientiem,” saka Fredrik Larsson.

Kontaktinformācija:

Fredrik Larsson, Direktors, +358 50 314 2511,

Rickard Krøtø, Pārdošanas direktors, + 46 70 660 2780,

Par Mascus:
Mascus ir pasaulē lielākais smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls, kurā tiek izvietoti lauksaimniecības, mežizstrādes, būvniecības, iekraušanas, komunālās un transportēšanas tehnikas sludinājumi. Mascus tehnikas tirdzniecību un iegādi padara īpaši efektīvu, jo vienuviet tiek apkopota informācija par lietotas un jaunas tehnikas tirgotājiem no visas pasaules.
Mascus ir Alma Media grupas uzņēmums.

Informācija medijiem:
Preses materiāli un foto:
Angliski www.mascus.com/press
Galvenā preses mītne:media@mascus.com

27.04.2012

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008