Mascus ziņas- Pavasaris 2016Mascus piedalījās izstādē "Bauma 2016".

Arī šogad Mascus piedalījās izstādē "BAUMA", kas norisinājās Minhenē. Šajā reizē Mascus bija kopīgs stends ar pasaulē lielāko industriālās tehnikas izsoļu namu- Ritchie Bros. Izstādi "BAUMA" šogad apmeklēja vairāk kā 580 000 interesentu no 200 valstīm.

Mascus vīrs izstādes laikā izdalīja vairākus tūkstošus Mascus īpašo briļļu "BAUMA" izstādes dalībniekiem, kā arī labprāt fotogrāfējās ar visiem gribētājiem. Uz tikšanos Minhenē 2019. gadā!

Foto no izstādes "BAUMA".Mascus izstrādātā Volvo mobilā aplikācija iegūst jaunu versiju.

Jaunā Volvo lietotās tehnikas mobilā aplikācija tika atjaunota pagājušā mēneša sākumā. Atjaunotajā aplikācijā ir iestrādāta visu EMEA dīleru meklēšanas funkcija, kas būtiski atvieglos lietotāju darbu. Jaunā aplikācija tika veidota tā, lai tā būtu pēc iespējas ērtāka tās lietotājiem.

Pirmā Volvo lietotās tehnikas aplikācija tika izstrādāta 2014. gada jūlijā, lai tās apmeklētāji varētu viegli un ērti aplūkot visu Volvo lietotās tehnikas piedāvājumu. Volvo mobilā aplikācija ir pieejama lietotājiem 25 valodās. Tā ietver ne tikai informāciju par lietoto tehniku, bet arī kontaktu informāciju par konkrētās tehnikas pārdevēju.
Mobilo aplikāciju varat lejupielādēt "App Store" un "Play Store" zem “Volvo Construction Equipment”.

Lejupielādējiet jaunāko mobilās aplikācijas versiju šeit:Mascus jaunā sludinājumu izvietošanas sistēma.

Esam ņēmuši vērā Jūsu vēlmes attiecībā uz sludinājumu izvietošanas sistēmas uzlabošanu, tāpēc esam to papildinājuši ar vairākiem jaunumiem. Jaunās papildus funkcijas- cenas ieteikums, sludinājuma kvalitātes novērtētājs un izcelšanas iespējas, palīdzēs Jums tehniku pārdot ātrāk. Jaunais dizains pieejams ne tikai datora lietotājiem, bet arī tiem, kas ikdienas darbā izmanto viedtālruni vai planšeti.

Izmēģiniet jauno sludinājumu ievadīšanas sistēmu jau tagad!Apmeklējiet Mascus stendu šādās izstādēs:

UK: Hillhead 2016 - Buxton, Derbyshire
28-30/06/2016
NO: Transport
9-11/06/2016
FR: FOREXPO
15-17/06/2016Reģistrējieties, lai saņemtu Mascus ziņas.