Mascus ziņas rudens 2015Mascus uzsāk remarketinga sadarbību ar John Deere

Mascus ar lepnumu paziņo par plašāku sadarbību ar John Deere. Jau tagad John Deere dīleri no Eiropas, Tuvajiem Austrumiem un Āfrikas, izmantojot MachineFinder.com var publicēt savu tehnikas sarakstu automātiski arī Mascus lapā. Lai to izdarītu ir nepieciešami tikai daži klikšķi. Jau tuvākajā laikā gaidām, ka Mascus pievienosies daudz vairāk dīleru. Mēs ar prieku viņiem centīsimies palīdzēt pārdot tehniku ātrāk un ērtāk.Mascus izveidojis mobilo aplikāciju Caterpillar dīlerim „PON Equipment”

Mascus starptautiskā komanda ir izveidojusi mobilo aplikāciju savam ilgtermiņa klientam „PON Equipment”, kas ir oficiālais Caterpillar dīleris Ziemeļeiropā. Jaunā aplikācija dod iespēju klientiem viegli piekļūt lietotas tehnikas noliktavai, kas atrodas Nīderlandē, Norvēģijā, Zviedrijā un Dānijā, izmantojot Apple vai Android viedtālruņus vai planšetdatorus.


Lejupielādējiet aplikāciju jau tagad!

   Facebook Plus

Jūsu uzņēmumam ir sava Facebook lapa? Pārlieciet automātiski savus sludinājumus un Mascus uz Facebook. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas. JAUNUMS: Tagad tehnikas saraksts no Facebook redzams arī viedtālruņos. Jūs varat izmantot Facebook pogu "Buy Now", lai norādītu tieši Jūsu piedāvāto tehnikas sarakstu!Mascus komanda tiekas, lai plānotu.

Vasaras beigās Mascus komanda tikās Santportā, Nīderlandē, lai apspriestu tālākās portāla attīstības tendences, lai sniegtu klientiem jaunus pakalpojumus. Jaunie Mascus pakalpojumi būs pieejami jau ļoti drīz. Sekojiet līdzi jaunumiem!Uz tikšanos rudenī šādās izstādēs:

DE: NordBau
9-13 /09/2015
FI: Maxpo
10-12 /09/2015
ZA: bauma CONEXPO AFRICA
15-18/09/2015Reģistrējieties, lai saņemtu Mascus ziņas.