MASCUS 2015. gada pavasara ziņasMASCUS novēl veiksmīgu 2015. gadu!

MASCUS pārstāvji no visas pasaules novēl Jums veiksmīgu šo gadu. Mēs turpināsim pilnveidoties, lai palīdzētu Jums pārdot tehniku, iegūt jaunus kontaktus un plašākas iespējas. Mēs ceram, ka arī turpmāk izmantosiet pasaulē lielāko smagās tehnikas tirdzniecības portālu Mascus. Paldies par veiksmīgo sadarbību!JAUNUMS! Izceliet sludinājumus, lai pārdotu tehniku vēl ātrāk!

Ja Jūs vēlaties izcelt atsevišķus sludinājumus, lai pārdotu konkrēto tehniku ātrāk, MASCUS Jums piedāvā šādu iespēju. Jums ir iespēja pacelt sludinājumus saraksta augšā, kā arī uzlikt uz pelēka fona. Izmantojiet MASCUS piedāvātās iespējas, lai pārdotu tehniku daudz ātrāk.

Sazinieties ar MASCUS pārstāvi, lai iegūtu vairāk informācijas!Ritchie Bros

Vai Jums ir aprīkojums, kuru vēlaties pārdot? Vai arī Jums ir nepieciešams aprīkojums jauniem projektiem? Ritchie Bros izsoļu rīkotāji palīdz tūkstošiem cilvēku pirkt un pārdot katru gadu. Izsolē Ritchie Bros piedalās tik pat dažādi cilvēki, kā pārdotais aprīkojums. Esiet sveicināti pasaulē lielākajā industriālās tehnikas izsolē! Esat ieinteresēts? Noskatieties video vai apmeklējiet Ritchie Bros mājas lapu.Iekraušanas tehnikas uzņēmums "TVH"

Uzņēmums "TVH" piedāvā plašu iekraušanas tehnikas, industriālās tehnikas un lauksaimniecības tehnikas aprīkojumu, piederumus un rezerves daļas. Vairāk kā 600 000 rezerves daļas pieejamas pārdošanā uz vietas, bet vairāk kā 21 000 000 ir iespējams pasūtīt. Uzņēmuma darbinieki ar Jums sazināsies uzreiz pēc pasūtījuma saņemšanas un piedāvās labākos risinājumus. Uzņēmums nepārtraukti paplašina savu produktu klāstu, sekojot jaunākajām tendencēm un meklē jaunus sadarbības partnerus, lai pārliecinātos, ka Jūs atradīsiet pilnīgi visu, kas Jums ir nepieciešams pie "TVH".

Ieskatieties mūsu mājas lapā vai noskatieties video.Tuvojas "INTERMAT" vērienīgā izstāde Parīzē!

Jau ļoti drīz sāksies "INTERMAT" 2015 izstāde Parīzē. Tajā piedalīsies vairāk kā 1500 izstāžu dalībnieku no 37 pasaules valstīm. Tā ir vērienīga būvniecības industrijas izstāde, kuru ir vērts apmeklēt ikvienam šīs nozares pārstāvim.

Šo izstādi apmeklē vairāk kā 200 000 apmeklētāju. Platība, kurā tiek rīkota šī izstāde ir vairāk kā 375 000 kv.m liela, ieskaitot paraugdemonstrējumu platību, kas sasniedz 30 000 kv.m. Šī būs augstas kvalitātes izstāde, kuras laikā būs iespējams apskatīt tehniku, iepazīties ar jaunākajiem celtniecības materiāliem un satikt vadošo celtniecības uzņēmumu pārstāvjus no visas pasaules. Viens no šīs izstādes jaunumiem ir World of Concrete Europe (WOC Europe) organizācijas piedalīšanās, kas apvieno visu betona ražošanas industriju un piedāvā pilnu produkcijas klāstu.

Lai iegūtu BEZMAKSAS IEEJAS karti "Intermat" izstādes apmeklēšanai, izmantojiet kodu- “PARTMASCUS”Reģistrējieties, lai saņemtu Mascus ziņas.