Mascus ziņas 2014. gada septembrisVairāk kā 300 000 sludinājumi tiešsaistē

MASCUS sasniedz jaunas virsotnes: 300 000 smagās un speciālās tehnikas sludinājumi tiešsaistē! Ar vairāk kā 6 900 uzņēmumiem no visas pasaules, kas izvieto reklāmu un vairāk kā 3,2 miljonu apmeklētājiem katru mēnesi - MASCUS kļuvis par galveno līderi smagās un speciālās tehnikas tirdzniecībā tiešsaistē. Šī ziņa nozīmē, ka mūsu klientiem paveras vēl lielākas iespējas un plašāka atpazīstamība visā pasaulē.Iepazīstieties ar visiem pakalpojumiem, ko piedāvā MASCUS!

Mūsu klienti var izvēlēties ne tikai bāzes piedāvājumus, bet arī plašu papildus pakalpojumu klāstu, lai veicinātu tehnikas tirdzniecību. Ja Jūs interesē izveidot uzņēmuma Facebook lapu, papildināt esošo mājas lapu savam uzņēmumam, kā arī veicināt sava uzņēmuma atpazīstamību- visas šīs iespējas Jums var nodrošināt tieši MASCUS. Plašāka informācija par pakalpojumiem, ko piedāvā MASCUS, atverot šo saiti.Atrodiet to, kas Jums nepieciešams pie Ritchie Bros.

Ekskavatori, traktori, kravas automašīnas, frontālie iekrāvēji, piekabes, pacēlāji, buldozeri un cita tehnika. Meklē smago un speciālo tehniku? Atrodiet to, kas Jums ir nepieciešams Ritchie Bros tiešsaistes izsolē. Pasaulē lielākais industriālās tehnikas izsolītājs rīkos izsoles Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, Itālijā, Francijā, Somijā, Vācijā, Spānijā un daudzās citās valstīs. Klikšķiniet šeit, lai apskatītu pašreizējo iekārtu uzskaiti, izsoļu datumus un sīkāku informāciju.Jūsu sludinājumi vēl redzamāki visā pasaulē- 3.2 miljoni pircēju skatījumu katru mēnesi!

Pēdējā mēneša laikā MASCUS apmeklēja vairāk kā 3,2 miljoni apmeklētāju no visas pasaules. 2,7 miljoni apmeklētāju bija no Eiropas. Strauji pieaugošs ir arī Āzijas reģiona apmeklētāju skaits- 250 000 apmeklētāju no šī reģiona. Ņemot vērā kā šie skaitļi pieaug katru mēnesi ir skaidrs, ka MASCUS ir labākā smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības vieta tiešsaistē.

Ja Jūs esat ieinteresēti pārdot uzņēmuma tehniku un papildus aprīkojumu ārpus savas valsts robežām, izvietot reklāmu MASCUS ir lielisks veids kā to izdarīt ātri un par saprātīgu cenu. Izvēlieties arī banera reklāmu portālā MASCUS, kas dos lielāku atpazīstamību Jūsu uzņēmumam. Sazinieties ar vietējo MASCUS pārstāvi, lai saņemtu piedāvājumu!!"BAUMA" Ķīna 2014

Pasaulē lielākā būvniecības izstāde – BAUMA – atvērs savas durvis Ķīnā šā gada novembrī. 2012. gada novembrī BAUMA Ķīna pārsteidza ar iespaidīgiem skaitļiem: izstādē piedalījās 2718 dalībnieku no 38 valstīm un aptuveni 180,000 profesionālo apmeklētāju no 141 valsts. 2014. gadā izstādes organizatori paredz vēl lielāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu.
Arī Mascus piedalīsies BAUMA Ķīna 2014 izstādē. Apmeklējiet arī Jūs šo grandiozo pasākumu!"Volvo Construction Equipment" prezentē savu mobilo aplikāciju lietotai tehnikai!

Ar lepnumu paziņojam, ka esam ir izveidojuši "Volvo Construction Equipment" mobilo aplikāciju Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģioniem. Tagad Jums ir iespēja apskatīt jaunāko Volvo tehnikas piedāvājumu ar vienu pirksta kustību!
Sekojiet mums Facebook un citos sociālos tīklos.

Sociālie tīkli ir mūsdienīgs veids kā sazināties ar saviem klientiem. Un mēs vēlamies, lai Jums būtu iespēja sazināties ar pēc iespējas vairāk jauniem klientiem no visas pasaules.
Skatīt jaunākos atjauninājumus no MASCUS.
Sekojiet mums: Facebook / Twitter / LinkedIn / Google+Reģistrējieties, lai saņemtu Mascus ziņas.