Mascus ziņas 2014. gada jūnijsJūsu uzņēmumam nepieciešama vienkārša mājas lapa?

Jūs apsveriet iespēju par uzņēmuma mājas lapas izveidi, kā arī sludinājumu publicēšanu internetā? Jūs vēlaties uzlabot esošo mājas lapu? Jūs attur mājas lapas uzturēšanas dārgās izmaksas un laika patēriņš?
Mēs varam jums palīdzēt ar Mascus pakalpojumu- Mini web, kas ir vienkārša un praktiska mājas lapa, lai prezentētu savu uzņēmumu un tehniku. Jums tikai jāizvieto tehnikas sludinājumi Mascus mājas lapā, jāsazinās ar Mascus pārstāvi par pakalpojuma abonēšanu, jāizvieto sludinājumi un tie automātiski nonāks jūsu jaunizveidotā mājas lapā. Mājas lapa tiks izveidota uzņēmuma krāsās.
Sazinieties ar Mascus pārstāvi, lai abonētu Mini web pakalpojumu!Ritchie Bros.

Vai jūs vēlaties tehniku pārvērst naudā? Jums nepieciešama tehnika, lai uzsāktu darbu pie jauna projekta? Ričija Brosa(Ritchie Bros) izsoļu rīkotāji palīdz simtiem tūkstošu cilvēku pārdot un pirkt tehniku ik gadu. Solītāju pūļi pie Ričija Brosa (Ritchie Bros) ir tik pat dažādi, cik daudzveidīgs ir tehnikas un aprīkojuma klāsts, kas tiek pārdots. Laipni lūgti pie lielākā industriālā izsoļu rīkotāja! Esat ieinteresēti? Noskatieties video vai apmeklējiet Ričija Brosa (Ritchie Bros) mājas lapu."BAUMA" Ķīna 2014

Pasaulē lielākā būvniecības izstāde – BAUMA – atvērs savas durvis Ķīnā šā gada novembrī. 2012. gada novembrī BAUMA Ķīna pārsteidza ar iespaidīgiem skaitļiem: izstādē piedalījās 2718 dalībnieku no 38 valstīm un aptuveni 180,000 profesionālo apmeklētāju no 141 valsts. 2014. gadā izstādes organizatori paredz vēl lielāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu.
Arī Mascus piedalīsies BAUMA Ķīna 2014 izstādē. Apmeklējiet arī Jūs šo grandiozo pasākumu!Lai jauka vasara!

Mascus komanda novēl saulainu vasaru. Aicinām uz tikšanos izstādēs.Reģistrējieties, lai saņemtu Mascus ziņas.