Bezmaksas pieprasījuma sludinājumi un brīdinājumi

Ja Jums sagādā grūtības atrast smago vai speciālo tehniku, tad Jūs varat ievietot Mascus bezmaksas "pieprasījuma sludinājumu" un ļaut piedāvājumiem pienākt Jūsu elektroniskajā pastā.

Tas ir bez maksas


Pieprasījuma sludinājumi ir bezmaksas pakalpojums, kas palīdz Jums paziņot visiem Mascus klientiem, kāda veida mašīnu Jūs meklējat. Viss, kas Jums jāizdara ir jāsniedz detalizēts apraksts un jāievada īss paziņojums pārdevējiem jebkurā valodā, kādā vēlaties (Mēs iesakām Jums izmantot angļu valodu, ja Jūs vēlaties izplatīt savus pieprasījuma sludinājumus starptautiskā līmenī).

Saņemiet piedāvājuma brīdinājumus savā e-pastā

Kad Jūs būsiet pievietojis bezmaksas Pieprasījuma sludinājumu, Jūs saņemsiet informāciju tajā brīdī, kad pārdevējs portālā Mascus ievietos sludinājumu par lietotu smago mašīnu, kas atbilst Jūsu kritērijiem.

Ievietojiet tagad bezmaksas Pieprasījuma sludinājumu un saņemiet paziņojumus.

Piesakieties pakalpojumam „Mans Mascus”, lai iegūtu lielāku pakalpojumu skaitu


Reģistrējieties Mascus kā lietotājs (bez maksas), lai iegūtu papildus pakalpojumus, kas var Jūsu lietoto iekārtu meklēšanu Mascus padarīt ātrāku un ērtāku. Atrodiet mūsu bezmaksas reģistrācijas priekšrocības.

Jautājumi? Sazinieties


Ja Jums ir jebkādi jautājumi par to, kā lietot Mascus vai jebkuru no mūsu reklāmas iespējām un meklēšanas pakalpojumiem, tad, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums.

Mascus skaitjos

Mascus skaitjos

Atsauces