Transports

Portālā Mascus ir plašs lietota transporta un aprīkojuma piedāvājums no visas pasaules. Lietota transporta un aprīkojuma sludinājumus būs ērtāk atrast, ja izmantosiet Mascus meklētāju vai brīvā teksta joslu.

Vilcēji (13987)

  Automašīnas (1944)

   Kā Mascus var Jums palīdzēt  atrast lietotu transportu un aprīkojumu ?

   Portālā tiek izvietoti letota transporta un aprīkojuma sludinājumi. Sludinājumus ir izvietojuši uzņēmumi no visas Eiropas, kas nodarbojas ar transporta un smagās tehnikas tirdzniecību. Pārlūkojot sludinājumus, atcerieties, ka Mascus nav  lietota transporta un aprīkojuma  īpašnieks, un Jums jāsazinās ar tiešo pārdevēju. Mascus nepiedalās darījumos un neņem komisijas naudu par tiem. Kad esat izvēlējies lietotu transportu vai aprīkojumu, Jums jāsazinās tieši ar mašīnas pārdevēju, piezvanot vai nosūtot e-pastu, vai vienkārši izpildot pieprasījuma formu, kas atrodas tieši zem sludinājuma. Sazinoties ar dīleriem, lūdzu, informējiet viņus, ka Jūs esat izvēlējies Mascus, tad mūsu sludinājumu ievietotāji turpinās ievietot sludinājumus par pārdošanā esošajiem lietotajiem transporta līdzekļiem un aprīkojumu portālā Mascus.

   Kā Mascus var palīdzēt pārdot manu lietoto transportu un aprīkojumu?

   Ja Jūs esat privātpersona vai uzņēmums, kam pieder lietots transports vai aprīkojums, ir ļoti vienkārši un viegli ievietot sludinājumu par pārdošanā esošo lietoto transportu un aprīkojumu mūsu mājas lapā. Informācija par mūsu cenām ir atrodama šeit. Lietota transporta un aprīkojuma dīleriem mūms ir izstrādāti īpaši piedāvājumi, ar  mēneša maksu un ievietojamo transporta līdzekļu skaitu. Lai iegūtu informāciju par īpašajiem piedāvājumiem sazinieties ar Mascus pārstāvjiem.

   Kā nosūtīt pieprasījuma sludinājumu par lietotu transportu un papildaprīkojumu ?

   Dažreiz tāda tehika, kādu Jūs meklējat, var nebūt pārdošanā. Šādos gadījumos mēs iesakām izmantot mūsu bezmaksas pakalpojumu Pieprasījuma sludinājumi . Spiežot (šeit) Jūs varat aizpildīt pieprasījumu sludinājumam, kurā Jūs uzrādiet, kāda veida un zīmola lietotu transportu vai papildaprīkojumu Jūs meklējiet. Jūs varat arī uzrādīt, no kuras valsts Jūs to vēlaties pirkt. Jūsu pieprasījums tiks nosūtīts lietota transporta un papildaprīkojuma  dīleriem, kuri regulāri izmanto Mascus pakalpojumus, un viņi Jums nosūtīs piedāvājumus. Šis pakalpojums ir bez maksas, tāpēc izmantojiet to arī tad, ja esat atraduši tikai dažas mašīnas, bet vēlētos saņemt vairāk piedāvājumu .

   Kā Mascus var palīdzēt iegādāties lietotu tehniku un aprīkojumu vai transportēt to?

   Katra produkta kartē ir logo ar transportēšanas un finansiālo pakalpojumu piedāvājumu, kas var Jums palīdzēt iegādāties Jūsu izvēlēto lietoto tehniku vai papildaprīkojumu. Nospiežot uz logo vienam no tiem vai visiem, atvērsies veidlapa, kas Jums jāizpilda un jānosūta. Atbildi Jūs saņemsiet tieši uz Jūsu e -pastu. Sīkāku informāciju par šo pakalpojumu Jūs varat iegūt, spiežot šeit.  

   Kādi drošības pasākumi jāņem vērā, pērkot lietotu transportu un aprīkojumu, ko es esmu izvēlējies portālā Mascus?

   Mascus nepiedalās darījumā un mūsu portālā sludinājumus ievieto gan profesionāli dīleri, gan  privāti pārdevēji; tas nozīmē, ka praktiski jebkurš var ievietot sludinājumu mūsu mājas lapā; tas ir tāpat, kā ar sludinājumu ievietošanu žurnālā – tāpēc ieteicams būt saprātīgiem. Mēs esam izstrādājuši dažus drošības ieteikumus, kas Jums jāizlasa. Lūdzu, izlasiet arī vispārīgos noteikumus.

   Kāpēc man jāreģistrējas, ja es vēlos vienkārši nopirkt lietotu transportu vai aprīkojumu?

   Lietotāja vārda īpašniekiem Mascus ir izstrādājis daudzas iespējas, kuras izmantojot, lietota transporta un aprīkojuma pārlūkošana, salīdzināšana un sludinājumu ievietošana ir vienkāršāka un ātrāka. Jums nevajadzēs atkārtoti ievietot informāciju meklētājā vai meklēt citus sludinājumus un kontaktus – Jūs tos varēsiet saglabāt savā profilā. Reģistrētam lietotājam pastāvīgi tiek pievienotas jaunas iespējas. Reģistrācija ir bezmaksas un dod Jums iespēju izmantot citas papildu iespējas.


   Kā es varu atrast transporta un aprīkojuma tirgotājus savā reģionā?

   Izmantojot Mascus ir ļoti vienkārši atrast dīlerus, kuri tirgo celtniecības tehniku Jūsu reģionā. Lūdzu apmeklējiet Mascus Locator, lai atrastu Jūsu interesējošo tehniku un piedāvātos pakalpojumus:
   Jūs varat meklēt dīlerus pēc reģiona (piemēram, Mascus Eiropā) pēc valsts (piemēram, meklēt dīlerus Latvijā) vai pēc pilsētas (piemēram, uzņēmumi Rīgā).

   Kā ātri atrast transportēšanas tehnikas pārevēju?